دفاع شخصی
برای حضور در رقابتهای بین المللی روسیه؛

تکلیف یک وزن از تیم ملی جودو

تکلیف یک وزن از تیم ملی جودو

به گزارش دفاع شخصی رقابتهای انتخابی تیم ملی جودو در وزن 66- کیلوگرم با معرفی نفر برتر برای حضور در رقابتهای بین المللی سن پترزبورگ به پایان رسید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدرلسیون جودو، دور جدید تمرینات آماده سازی تیم ملی جودو از روز جمعه ششم خردادماه در خوابگاه آزادی تهران شروع شد. در حاشیه روز دوم تمرینات این تیم، امروز شنبه رقابتهای انتخابی در وزن ۶۶ -کیلوگرم برگزار گردید.
علیرضا خجسته، ابوالفضل محمودی، حمیدرضا پاپی مدعیان این وزن به صورت دوره ای به مصاف هم رفتند که در نهایت، پاپی بعنوان نفر اول در این وزن انتخاب گردید. علیرضا خجسته دوم و ابوالفضل محمودی سوم شد.
علی قلی پور و کیوان مهدی زاده در ۶۰- کیلوگرم، محمدرضا صدیقی و وحید جدی در وزن ۷۳- کیلوگرم، مهدی فتحی پور در وزن ۸۱- کیلوگرم، محمدرضا سعیدی مدنی و قاسم باغچقی در وزن ۹۰- کیلوگرم، علی پرهیزگار در وزن ۱۰۰- کیلوگرم، حمیدرضا ملک زاده و سعید کرجی در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم نفراتی هستند که در اردوها حضور دارند.
تیم ملی جودو مردان کشورمان که مراحل آماده سازی خویش را پیگیری می کند، هفته سوم خردادماه برای حضور در رقابت های سن پترزبورگ راهی روسیه می شود.


منبع:

1401/03/10
10:02:24
5.0 / 5
454
تگها: تیم , رقابت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد