دفاع شخصی

فریلنسر یا آزاد کار

فریلنسر یا آزاد کار

تعداد زیادی فریلنسر در سراسر دنیا وجود دارد، این نوع کسب و کار در ایران تازه شکل گرفته و سرآمد ان سایت پونیشا و پارس کدرز است.


فریلنسر یا آزادکار (دورکار) به فردی گفته می شود که در قبال قرارداد کارمزدی یا حق الزحمه ای پروژه و یا خواسته کارفرمای خود را براورده میکند. امروزه تعداد زیادی از افراد، در تمام دنیا به این نوع کسب و کار روی آورده اند.

 

تعداد زیادی فریلنسر در سراسر دنیا وجود دارد، این نوع کسب و کار در ایران تازه شکل گرفته و سرآمد ان سایت پونیشا و پارس کدرز است. تیم قدرت مندی متشکل از 4 نخبه دانشگاه های تهران، امیرکبیر و علم و صنعت شروع به راه اندازی سایتی به نام حامی ورکس (hamiworks.com) کرده که نه تنها تمامی امکانات سایت های گذشته را دارد بلکه با ایده های جدید جهت بالا بردن امکانات سایت و افزایش کارایی شروع به بالا بردن امکانات سایت چه برای فریلنسرها و چه برای کارفرمایان کرده اند. در زیر تعدادی از آنها را نام می بریم:

 

  • راه اندازی ربات ارسال پروژه و پیام های سایت جهت استفاده فریلنسرها و کارفرمایان
  • راه اندازی سیستم ضمانت نامه
  • راه اندازی سیستم ارائه پیشنهاد
  • دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی
  • چطور تو سایت حامی ورکس کسب درآمد کنیم؟

 

ابتدا باید به عنوان فریلنسر عضو سایت شده و سپس با بررسی پروژه های موجود در سایت نسبت به انتخاب آنها اقدام کنید، به عنوان مثال شما یک پروژه با قیمت 100 هزار تومان را انتخاب کرده و شروع به کار میکنید، از این مبلغ 90 هزار تومان آن برای شما و مابقی سهم سایت می باشد.

منبع:

https://www.daneshju.ir/%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%B3%D8%B1-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/

 

1401/03/12
22:23:35
5.0 / 5
992
مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد