دفاع شخصی

اسامی فینالیست های ۵ وزن دوم کشتی آزاد جام تختی

اسامی فینالیست های ۵ وزن دوم کشتی آزاد جام تختی

به گزارش دفاع شخصی اسامی نفرات راه یافته به فینال رقابت های ۵ وزن دوم کشتی آزاد جام تختی مشخص شد.



به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، چهل و دومین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی به عنوان مرحله ما قبل نهایی چرخه انتخابی تیم ملی، از بامداد روز گذشته و با حضور کشتی گیران مطرح داخلی و کشتی گیرانی از کشورهای ارمنستان و گرجستان در شهر تنکابن درحال برگزاری است و امروز (جمعه) با مشخص شدن، نفرات و تیم های برتر آخر می رسد.
پنج وزن دوم این رقابت ها از بامداد امروز درحال برگزاری است که در انتها رقابت های بامداد نفرات زیر به دیدار فینال راه یافتند.

۶۱ کیلوگرم: رضا اطری – مجید داستان
۷۰ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی – آرمان آندرسیان (ارمنستان)
۷۹ کیلوگرم: محمد نخودی – مصطفی قیاسی
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری – مهدی حاجیلوئیان
۱۲۵ کیلوگرم: مهدی هاشمی – امیررضا معصومی

نتایج کشتی های برگزار شده به شرح زیر است:

(اسامی کشتی گیران برنده در ابتدا آمده است):

۶۱ کیلوگرم:
مقدماتی:
علی قلی زادگان ۴- مهدی جعفری صفر
امیرحسین شامی ۹ ضربه فنی – علی خرمدل صفر
آرمین حبیب زاده ۶- سجاد ترغو صفر
یکهشتم:
داریوش حضرتقلی زاده ۷- نیکا زاکاشویلی (گرجستان) صفر
نوریک هاروتونیان (ارمنستان) ۶- احمد شعبان ۴
علی قلی زادگان ۴- واقیناک ماته وسیان (ارمنستان) صفر
محمدباقر یخکشی ۱۰ ضربه فنی – محمدمهدی پنلنگ وار ۴
مجید داستان، برنده - علیرضا محمدحسنی (حاضر نشد)
آرمین حبیب زاده ۴- ورژ گوورگیان (ارمنستان) صفر
آرسن هارتونیان (ارمنستان) ۱۱- امیرحسین شامی صفر
رضا اطری ۶ – سعید انوری صفر
یکچهارم:
داریوش حضرتقلی زاده ۵- علی قلی زادگان ۱
آرسن هاراتونیان (ارمنستان) ۱۱- محمدباقر یخکشی صفر
مجید داستان ۱۱- نوریک هاراتونیان (ارمنستان) ۱
رضا اطری ۷- آرمین حبیب زاده ۲
نیمه نهایی:
مجید داستان ۷- داریوش حضرتقلی زاده ۴
رضا اطری ۶- آرسن هاراتونیان ۳

۷۰ کیلوگرم:
مقدماتی:
گئورگ مخیان (ارمنستان)، برنده ۳- علی رضایی ۳
یوسف کامرانی ۵- نیکا بوشلاشویلی (گرجستان) صفر
حسین ابوذری ۱۱- خیراله قهرمانی صفر
نارک هاراتونیان (ارمنستان) ۸- امید خدمتی ۳
عادل پناهیان ۱۱- آکاکی کمرتلیدزه (گرجستان) ۱
آرمان آندراسیان (ارمنستان) ۳- مجتبی عموزاده صفر
یکچهارم نهایی:
امیرمحمد یزدانی ۴- یوسف کامرانی ۲
آرمان آندراسیان (ارمنستان) ۳- حسین ابوذری ۲
نارک هاراتونیان (ارمنستان) ۳- گئورگ مخیان ۱
عادل پناهیان ۷ ضربه فنی - امیرحسین مقصودی ۱
نیمه نهایی:
امیرمحمد یزدانی ۶ – نارک هاراتونیان (ارمنستان) صفر
آرمان آندرسیان (ارمنستان) ۵ – عادل پناهیان ۲

۷۹ کیلوگرم:
مقدماتی:
محمدرضا آرشی ۸ – آرمان آواگیان (ارمنستان) ۲
امیرحسین کاووسی ۷- علیرضا کریمی ۴
محمدحسین نوروزیان، برنده – حمیدرضا زرین پیکر (شرکت نکرد)
یکچهارم نهایی:
محمد نخودی ۳- امیرحسین کاووسی ۲
مصطفی قیاسی ۹- محمدرضا آرشی ۷
علی غلامی ۷- رازمیک سیمونیان (ارمنستان) صفر
محمدحسین نوروزیان ۱۰- بهمن تیموری ۳
نیمه نهایی:
محمد نخودی ۳ – علی غلامی ۲
مصطفی قیاسی ۵ – محمدحسین نوروزیان ۴

۹۲ کیلوگرم:
مقدماتی:
شایان صداقی ۵ – مهدی هدایتی ۴
بکا تچلیدزه (گرجستان) ۷- داتو پیروزاشویلی (گرجستان) ۴
یکچهارم نهایی:
احمد بذری ۱۰- شایان صداقی صفر
سبحان اصغری، برنده ۷- میلاد صرمی ۷
محمدحسین میرباغبان ۷- ارشک محبی ۶
مهدی حاجیلوئیان ۱۱- بکا تچلیدزه صفر
نیمه نهایی:
احمد بذری ۴- محمدحسین میرباغبان ۲
مهدی حاجیلوئیان ۱۱- سبحان اصغری صفر

۱۲۵ کیلوگرم:
یکهشتم نهایی:
مهدی هاشمی ۷- مرصاد مرغزاری ۲
رضا صارمی ۴- مارتین سیمونیان (ارمنستان) ۲
اسماعیل نجاتیان ۶- نیکا برولوا (گرجستان) ۲
محمد علی تبار ۱۰- معراج شادی صفر
علیرضا گرزبر ۵- عرفان جعفری ۴
رضا چراغی ۲- محمد مرادی ۱
علی اکبرپور ۱۲- داوید خاریباوا (ارمنستان) صفر
امیررضا معصومی ۸ - سالار حبیبی ۳
یکچهارم نهایی:
مهدی هاشمی ۲- اسماعیل نجاتیان صفر
علی اکبرپور ۵- محمد علی تبار ۲
علیرضا گرزبر ۱۰- رضا صارمی ۱
امیررضا معصومی ۶- رضا چراغی صفر
نیمه نهایی:
مهدی هاشمی ۵ – علیرضا گرزبر ۱
امیررضا معصومی ۹- علی اکبرپور صفر




منبع:

1401/03/21
22:16:55
5.0 / 5
220
تگها: تیم , رقابت , شركت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد