دفاع شخصی
رنگرز:

امیدوار هستم نیمی از ترکیب کشتی آزاد در مسابقات جهانی سهم مازندران باشد

امیدوار هستم نیمی از ترکیب کشتی آزاد در مسابقات جهانی سهم مازندران باشد

مدیرکل ورزش و جوانان مانزدران با اشاره به سومین میزبانی این استان از رقابت های بین المللی کشتی طی یک ماه گذشته، اظهار داشت: امیدوار هستم مثل سال گذشته، نیمی از ترکیب تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جهانی سهم کشتی مازندران باشد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، حسن رنگرز قهرمان سابق کشتی فرنگی جهان و مدیر کل ورزش و جوانان این استان، درباره میزبانی مازندران از رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی، اظهار داشت: حدودا در بازه زمانی یک ماه گذشته برای سومین مرتبه میزبان سومین رویداد بین المللی در کشتی هستیم. رقابت های جام عبدالله موحد و جام شهید هاشمی نژاد نیز به صورتی از مراحل انتخابی تیم ملی بودند که همانند جام تختی میزبانی به مازندران سپرده شد.

وی افزود: پس از گذشت یک دهه، تنکابن بار دیگر میزبانی جام تختی را بر عهده گرفت و امیدوار هستم میزبان شایسته ای از جام جهان پهلوان تختی باشیم و مهمانان داخلی و خارجی از میزبانی تنکابن از این رقابت ها رضایت داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران که از نزدیک نظاره گر رقابت های کشتی جام تختی است، اشاره کرد: این رقابت ها بعنوان مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد است و امیدوار هستم این میزبانی ها سهم مازندران را در تیم های ملی کشتی ارتقا دهد. کشتی مازندران سهم زیادی در تاریخ کشتی ایران داشته و بخشی زیادی از افتخارآفرینی ها توسط کشتی گیران این استان بدست آمده است.

رنگرز در پایان، اظهار داشت: امیدوار هستم مثل سال قبل که نیمی از ملی پوشان کشتی آزاد در مسابقات قهرمانی جهان متعلق به استان مازندران باشد، این دفعه نیز سهم و جایگاه کشتی مازندران در تیم های ملی محفوظ باشد.

رقابت های کشتی آزاد جام تختی از بامداد دیروز(پنج شنبه) در بین استقبال بسیار عالی کشتی دوستان مازندران آغار شده و امشب(جمعه) با معرفی نفرات برتر تمام می شود.
1401/03/22
10:23:14
5.0 / 5
433
تگها: تیم , رقابت , ورزش
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد