دفاع شخصی

حرکت ووشو روی لبه حاشیه

حرکت ووشو روی لبه حاشیه

دفاع شخصی: فدراسیون ووشو در حالی طی چند روز گذشته مبادرت به معرفی کادر فنی تیم های پایه کرده که اخبار خوشایندی از این فدراسیون منتشر نمی گردد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، فدراسیون جهانی ووشو پس از دو سال وقفه در نظر دارد رقابتهای قهرمانی جهان در رده های سنی پایه را اواخر سال میلادی جاری به میزبانی اندونزی برگزار کند. بر همین مبنا هم فدراسیون ووشو ضمن تعیین تاریخ برگزاری مسابقات انتخابی، کادر فنی تیم های ملی را برگزید.
فدراسیون ووشو نفراتی را برای هدایت تیم های رده سنی پایه معرفی کرده که تعدادی از آنها سابقه محرومیت از کمیته انضباطی فدراسیون را در کارنامه خود دارند. در واقع فدراسیونی که برخی مربیان خودرا در سال های گذشته به دلایلی از فعالیت محروم کرده، حالا به همان ها حکم مربیگری تیم ملی داده است.
این دست تصمیمات بی ربط به اتفاقاتی که طی روزهای گذشته در ورزش کشور افتاده نیست و این دست تصمیمات بیشتر به برون رفت از حاشیه شبیه است تا تصمیماتی منطقی در راه پیشرفت.
از سوی دیگر در شرایطی با سازماندهی خوبی که این فدراسیون طی سال های گذشته به لحاظ ساختاری داشته، در دوره مدیریت جدید و روی کار آمدن امیر صدیقی در دوران اوج کرونا با چالش جدی مثبت شدن تست دوپینگ تعدادی از قهرمانان خود مواجه گردید. دوپینگی که به کوراش هم سرایت کرد و بعد از آن نیز با استعفای دو عضو هیأت رئیسه حاشیه های ووشو سرو شکل جدیدی به خود گرفت.
برگزاری جلسه هیأت رئیسه حرف و حدیث های زیادی در پی داشت و صدیقی در توضیحی که روی خروجی سایت فدراسیون قرار گرفت، مسائلی را در مورد استعفا مطرح کرده که قانع کننده که نیست هیچ و پر است از ابهام! رییس فدراسیون از اساسنامه ای صحبت کرده که هنوز تصویب نشده و مقرر است تصویب شود و یا از مشغله کاری اوجاقی صحبت کرده، در که وی ماه های گذشته هم مشغله کاری داشته و حضور در چند جلسه بدون شک نمی توانست دلیل استعفای او باشد.
رئیس فدراسیون در مورد استعفای حسین اوجاقی اظهار داشت: وی همیشه همراه و یاور فدراسیون ووشو بوده است و ما در این فدراسیون، از ظرفیت ایشان کما فی السابق بهره خواهیم برد و استعفای حسین اوجاقی که با عنایت به مشغله زیاد ایشان مطرح شده بود؛ مورد پذیرش قرار نگرفته است.

صدیقی در مورد استعفای کاوه احمدی هم اظهار داشت: ایشان استعفای کتبی ارائه نکرده اند و این مورد فقط شفاهی اعلام شده است. بطور قطع در صورت دریافت استعفا کتبی، این مورد برای اقدام مقتضی وتصمیم گیری بررسی خواهد شد. البته این در شرایطی است که با عنایت به تغییرات اساسنامه فدراسیون های ورزشی، بعد از برگزاری مجمع در تابستان سالجاری امکان حضور در هیئت رئیسه فدراسیون برای احمدی وجود نخواهد داشت و ترکیب هیئت رئیسه بطور کلی تغییرات جدی پیدا خواهد نمود.
به نظر می رسد فدراسیون ووشو آبستن حواشی زیادی است و مسئولان این فدراسیون برای برون رفت از شرایط فوق می بایست تدبیر بهتری اتخاذ کنند و با این دست کارها و برنامه ها نمی توان شرایط ووشو را عادی جلوه داد.


منبع:

1401/03/25
08:48:30
5.0 / 5
516
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد