دفاع شخصی
حسن روحانی :

کادر فنی تصمیم گیرنده نهایی است

کادر فنی تصمیم گیرنده نهایی است

مربی تیم ملی کاراته اظهار داشت: مسیر ورود جوانان با آتیه به تیم ملی هموار است و کادر فنی فرصت لازم را در اختیار همه مدعیان رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی فراهم خواهدنمود.حسن روحانی مربی تیم ملی کاراته با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: رقابتهای انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی چهارشنبه هفته جاری در چهار وزن ۵۵-، ۶۰-، ۶۷- و ۷۵- کیلوگرم برگزار می شود و در دو وزن ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم نیز پنجم تیرماه مسابقات انجام خواهد شد.
وی اضافه کرد: در آخر این رقابتها در هر وزن دو نفر به اردوی تیم ملی راه پیدا خواهند کرد که یک نفر برای مسابقات قهرمانی آسیا و یک نفر هم برای بازی های کشورهای اسلامی در ترکیب تیم ملی قرار خواهند گرفت. البته ترکیب نهایی تیم های اعزامی به این دو رویداد مهم با نظر کادر فنی انتخاب خواهند شد.
روحانی افزود: هم بازی های کشورهای اسلامی و هم قهرمانی آسیا برای کاراته ایران اهمیت بالایی دارد، بنا بر این تلاش ما این است که بهترین نفرات بوسیله رقابتهای انتخابی به اردوی تیم ملی راه پیدا کرده و به این مسابقات اعزام شوند. ضمن این که در مسابقات قهرمانی آسیا چون کمیته تیمی داریم، بدون شک با دست بازتری تیم را انتخاب خواهیم کرد.
مربی تیم ملی افزود: کاراته کاهای با آتیه ای در اردوی تیم ملی حضور دارند که کادر فنی به توانایی آنها ایمان داشتند، نفراتی که می توان از آنها به عنوان آینده کاراته ایران یاد کرد. جوانانی که در صورت درنوردیدن صحیح مسیر قهرمانی، توانایی کارهای بزرگ را دارند. هدف ما در کادر فنی هم این است که این دست جوانان به ترکیب تیم ملی تزریق شده و با کسب تجربه در تورنمنت ها، در رقابتهای مهم جهانی و آسیایی به مدال برسند.
وی درباب غیبت در رقابتهای معتبر هم اظهار داشت: اعضای تیم ملی چهار ماه است که در اردوها تمرین می کنند، تعویق مسابقات قهرمانی آسیا و لغو بازی های آسیایی موجب شد تا روندکار با مشکل مواجه شود. فدراسیون قول داده شهریورماه تیم ملی به کاراته وان استانبول و باکو اعزام شود. به هر حال باید با شرایط پیش آماده هماهنگ پیش برویم و به همین دلیل هم برنامه ریزی ها صورت می گیرد.

1401/03/25
23:50:50
5.0 / 5
425
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد