دفاع شخصی
هروی:

از انتخابی تیم ملی راضی ام

از انتخابی تیم ملی راضی ام

سرمربی تیم ملی کاراته از کیفیت بالای رقابت های انتخابی تیم ملی ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: درخشش جوانان نوید بخش روزهای هر چه بهتر در کاراته است.سید شهرام هروی در گفتگو با ایسنا، درباره برگزاری رقابت انتخابی تیم ملی کاراته برای حضور در بازی های کشورهای اسلامی، اظهار نمود: شاهد برگزاری رقابت های خوبی بودیم و مسابقات از حساسیت و کیفیت بالایی برخوردار بود. درخشش جوانان در این مسابقات و رسیدن به تیم ملی نوید روزهای هر چه بهتر برای کاراته ایران را می دهد.

سرمربی تیم ملی کاراته، اضافه کرد: در مجموع به لحاظ فنی از رقابت های انتخابی تیم ملی راضی بودم و همه نفرات حاضر در این مسابقات، باهمه توان به میدان آمدند و عملکرد خوبی داشتند. امیدوارم برگزاری این مسابقات در نهایت ما را در رسیدن به بهترین ترکیب تیم ملی کمک نماید و نتایج خوبی را در بازی های کشورهای اسلامی بگیریم.

وی درباره زمان معرفی ترکیب نهایی تیم ملی در بازی های کشورهای اسلامی، تصریح کرد: پنجم تیر در دو وزن باقیمانده ۸۴- و +۸۴ کیلوگرم، رقابت های انتخابی تیم ملی برگزار می گردد و با عنایت به فرصت باقی مانده تا آغاز بازی های کشورهای اسلامی، ترکیب تیم ملی برای حضور در این رقابت ها اعلام خواهد شد.

هروی درباره برنامه کادر فنی تیم ملی برای رقابت های قهرمانی آسیا که آذر در ازبکستان برگزار می شود، اظهار داشت: پس از حضور در بازی های کشورهای اسلامی با عنایت به زمان خوبی که تا آغاز رقابت های قهرمانی آسیا داریم، درباره برنامه های پیش رو تصمیم گیری خواهیم کرد.
1401/03/28
23:23:36
5.0 / 5
497
تگها: تیم , رقابت , كیفیت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد