دفاع شخصی

اعزام تیم های ملی تکواندو به کره جنوبی برای رقابتهای قهرمانی آسیا

اعزام تیم های ملی تکواندو به کره جنوبی برای رقابتهای قهرمانی آسیا

به گزارش دفاع شخصی اعضای تیم ملی تکواندوی ایران در بخش کیوروگی و پومسه فردا دوشنبه جهت حضور در رقابت های قهرمانی آسیا تهران را به مقصد کره جنوبی ترک خواهند کرد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، تیم ملی تکواندوی ایران برای حضور در بیست و پنجمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا و هفتمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی قاره کهن فردا دوشنبه عازم شهر چانچئون در کشور کره جنوبی خواهد شد. در این دوره از مسابقات ۲۲۹ تکواندوکار در بخش کیوروگی و ۱۵۷ تکواندوکار در بخش پومسه و از ۳۴ کشور به رقابت خواهند پرداخت.
تیم های ملی ایران فردا دوشنبه در دو گروه به این مسابقات اعزام می شوند. گروه اول اعضای تیم ملی کیوروگی به همراه برخی از نفرات تیم ملی پومسه ساعت ۱۶: ۱۵ راهی دبی و بعد از توقف چند ساعته عازم محل برگزاری مسابقات می شوند و گروه دوم هم ساعت ۲۳: ۴۵ دقیقه از راه دوحه راهی سئول خواهند شد.
در بخش کیوروگی مهدی حاجی موسایی، فرزان عاشورزاده، میرهاشم حسینی، دانیال بزرگی، امیرمحمد بخشی، علیرضا نادعلیان، مبینا نعمت زاده، ناهید کیانی، نسترن ولی زاده، زهرا شیدایی، زهرا پوراسماعیل و اکرم خدابنده ترکیب تیم های ملی کشورمان در این رویداد را می سازند.
محمدحسین یزدانی نماینده وزن ۸۰- کیلوگرم به سبب سرباز بودن و مشکلات خروج از کشور حضور در رقابت های قهرمانی آسیا را از دست داد و امیرمحمد بخشی جایگزین وی شد. بخشی در دوره پیش از رقابت های قهرمانی آسیا به میزبانی کشور لبنان مدال نقره را کسب کرده است.
مینو مداح بعنوان سرمربی، ندا زارع و مهروز ساعی بعنوان مربی تیم ملی بانوان را همراهی می کنند و در بخش آقایان بیژن مقانلو سرمربی، مجید افلاکی و مسعود حجی زواره مربیان تیم ملی هستند. نعمیا خواجوی بدنساز و محمد نصر بعنوان فیزیوتراپ هم این تیم را همراهی خواهند کرد.
علی نادعلی نجف آبادی، مرتضی زنده دل، نادر خدامرادی، امیررضا مهربان، علی سهرابی، یاسین زندی، حسین بهشتی، اکبر فروزان، مرجان سلحشوری، مهسا صادقی، مرجان تاجی، سیده مینا هاشمی، یاسمن لیموچی و آتوسا فرهمند پارسا هم در ترکیب تیم های ملی پومسه مردان و زنان ایران را می سازند.
احمد اخلاقی بعنوان سرمربی و سید حسین موسی نیای زارع مربی تیم ملی پومسه آقایان هستند و در بخش بانوان هدایت تیم ملی برعهده فاطمه اسدپور است و اکرم مهدی پور بعنوان مربی او را همراهی می کند.
بیست و پنجمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا جمعه سوم تا دوشنبه ششم تیرماه و هفتمین دوره رقابتهای پومسه قهرمانی آسیا پنجشنبه دوم تیرماه و به میزبانی کره جنوبی در شهر «چانچئون» برگزار می شود.1401/03/30
08:14:38
5.0 / 5
482
تگها: بدن , تیم , رقابت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد