دفاع شخصی

صعود مرادی و آذرشب به فینال کشتی فرنگی نوجوانان آسیا

صعود مرادی و آذرشب به فینال کشتی فرنگی نوجوانان آسیا

دفاع شخصی: 2 فرنگی کار ایران راهی دیدار نهایی رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا در قرقیزستان شدند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در جریان رقابت های روز پایانی کشتی فرنگی نوجوانان آسیا در بیشکک قرقیزستان، محمد مرادی در ۷۱ و سیدرضا آذرشب در وزن ۸۰ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند اما اهورا بویری در وزن ۶۵ کیلوگرم حذف شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم اهورا بویری بعد از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل آکوبیر آنگوروف از ازبکستان با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب و باتوجه به شکست این حریف، از دور رقابت ها حذف شد.

در وزن ۷۱ کیلوگرم که ۷ کشتی گیر حضور دارند، مسابقات بصورت دوره ای در دو گروه ۴ و ۳ نفره برگزار می گردد که محمد مرادی در مبارزه نخست با نتیجه ۸ بر ۳ مقابل امیرشاه وهاب اف از ازبکستان شکست خورد. وی در دیدار مقابل یوجین تاکاهشی از ژاپن با نتیجه ۷ بر ۴ به پیروزی دست یافت و به عنوان نفر دوم این گروه به مرحله نیمه نهایی رفت. مرادی در این مرحله با نتیجه ۵ بر ۴ از سد ژومارت آرالوف از قرقیزستان گذشت و به دیدار فینال راه پیدا کرد. وی در دیدار فینال به مصاف امیرشاه وهاب اف از ازبکستان می رود.

در وزن ۸۰ کیلوگرم سیدرضا آذرشب در دور نخست با نتیجه ۹ بر صفر مقابل کامرانبک اوتکیروف از ازبکستان به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۴ بر ۱ بیبیت کوراگانوف از قزاقستان را از پیش رو داشت و به دیدار فینال راه پیدا کرد. وی در دیدار فینال به مصاف آسان ژانیشوف از قرقیزستان می رود.

رقابت های رده بندی و اوزان فوق پس از ظهر امروز برگزار می گردد.
قبل از این و در جریان رقابت های ۷ وزن نخست که روز گذشته یک شنبه برگزار شد، نمایندگان ایران صاحب یک طلا، ۳ نقره و ۲ برنز شدند.
منبع:

1401/04/01
14:34:28
5.0 / 5
403
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد