دفاع شخصی
با تصویب نشست شورای اجرایی اتحادیه تكواندو آسیا؛

ایران میزبان سه رویداد معتبر بین المللی تكواندو در سال ۲۰۲۱ شد

ایران میزبان سه رویداد معتبر بین المللی تكواندو در سال ۲۰۲۱ شد

به گزارش دفاع شخصی شورای اجرایی اتحادیه تكواندو آسیا میزبانی سه رویداد معتبر را به ایران داد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا به صورت آنلاین امروز دوشنبه – ۳۰ تیرماه برگزار گردید و فدراسیون تکواندو ایران موفق شد جواز میزبانی مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G۲)، آزاد آسیایی (G۱) و جام باشگاه های آسیا (G۱) در سال ۲۰۲۱ را بدست آورد.
جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا با حضور کی سوک لی رئیس و سیدمحمد پولادگر نایب رئیس اتحادیه تکواندو آسیا و سایر اعضاء ظهر امروز (دوشنبه – ۳۰ تیرماه) به صورت آنلاین برگزار گردید.
در این جلسه فدراسیون تکواندو ایران موفق شد جواز میزبانی پنجمین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G۲)، چهارمین دوره رقابت های آزاد آسیایی (G۱) و یازدهمین جام باشگاه های آسیا (G۱) در سال ۲۰۲۱ را بدست آورد.
ایران در سال ۲۰۱۹ میزبانی سه رویداد جام ریاست فدراسیون جهانی، جام باشگاه های آسیا و جام فجر را برعهده داشت و در سال ۲۰۲۰ هم مقرر است سومین مسابقات آزاد آسیایی (G۱) و دهمین دوره رقابت های تکواندو جام باشگاه های آسیا (G۱) را میزبانی کند که با شیوع کرونا هم اکنون این رقابت ها به تعویق افتاده است.
برای رقابت هایی با امتیاز G۲ به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز در جهت افزایش رنکینگ المپیک تعلق می گیرد و در مسابقات G۱ هم ۱۰، ۶ و ۳.۶ امتیاز به ورزشکار اختصاص پیدا می کند.

1399/05/03
16:22:57
5.0 / 5
1605
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد