دفاع شخصی

نمایش ضعیف فرنگی کاران ایران در تورنمنت رنکینگ ایتالیا

نمایش ضعیف فرنگی کاران ایران در تورنمنت رنکینگ ایتالیا

در جریان رقابت های روز نخست کشتی فرنگی جام متئوپلیکونه در ایتالیا، نمایندگان ایران از رسیدن به فینال بازماندند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، رقابت های بین المللی کشتی جام متئو پلیکونه بعنوان سومین رویداد بین المللی موثر در رنکینگ اتحادیه جهانی، از امروز(چهارشنبه) و با برگزاری مسابقات ۷ وزن کشتی فرنگی شروع شد.
در روز نخست این رقابت ها، سجاد ایمن طلب و محمدجواد رضایی در ۶۷، حسین نوری در ۸۷ و مهدی بالی در وزن ۹۷ کیلوگرم مقابل رقبای خود به میدان رفتند اما با نمایشی دور از انتظار هیچ کدام نتوانستند راهی فینال شوند.
در وزن ۵۵ کیلوگرم که با حضور ۳ نفر و به صورت دوره ای برگزار می شود، محمد حسینوند پناهی در کشتی نخست با نتیجه ۱۱ بر ۷ فلورین تیتا از رومانی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب ماکس نوری از آمریکا شد. در دیگر مبارزه این گروه کشتی گیر آمریکایی با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب حریف خود از رومانی شد.
در وزن ۶۷ کیلوگرم سجاد ایمن طلب در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب تیگران گالوستیان از فرانسه شد و با عنایت به شکست ۸ بر صفر این کشتی گیر فرانسوی در نیمه نهایی مقابل ییلدیز از ترکیه، ایمن طلب از دور رقابت ها کنار رفت.
محمدجواد رضایی دیگر نماینده ایران در این وزن بعد از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل مورتن تورسن از نروژ با نتیجه ۲ بر ۱ به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد اما در این مرحله به مصاف حسرت جعفراف از آذربایجان رفت و با نتیجه سنگین ۸ بر ۳ شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت. وی برای کسب مدال برنز به مصاف نیکلاس اوهلن از سوئد می رود.
در وزن ۸۷ کیلوگرم حسین نوری در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر مهمتالی کوجوک عثمان از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل الکس کسیدیس از سوئد با نتیجه ۹ بر ۷ شکست خورد و با عنایت به شکست ۲ بر صفر این کشتی گیر سوئدی مقابل اسلام عباس اف از آذربایجان در مرحله نیمه نهایی، نوری از دور رقابت ها حذف شد.
در وزن ۹۷ کیلوگرم مهدی بالی بعد از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر ایگور آلوز دیگو از برزیل را مغلوب کرد اما او هم در دور بعد مقابل نیکولاز کاخلاشویلی از ایتالیا با نتیجه ۵ بر ۴ شکست خورد و با عنایت به فینالیست شدن حریفش راهی گروه بازنده ها شد. بالی در این مرحله مقابل ونکایتیس از لیتوانی با نتیجه ۴ بر یک پیروز شد و به دیدار رده بندی رفت. بالی برای کسب مدال برنز باید به مصاف آلکس زوک از مجارستان برود.
همینطور فردا(پنج شنبه) هم امین کاویانی نژاد در ۷۷ و رسول گرمسیری در وزن ۸۷ کیلوگرم، به مصاف رقبای خود می روند.1401/04/03
10:17:56
5.0 / 5
376
تگها: حریف , رقابت , شكست
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد