دفاع شخصی
تكواندو قهرمانی آسیا- كره جنوبی

بزرگی، کیانی و شیدایی نمایندگان ایران در روز نخست

بزرگی، کیانی و شیدایی نمایندگان ایران در روز نخست

به گزارش دفاع شخصی بیست و پنجمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی آسیا فردا جمعه سوم تیرماه با حضور سه نماینده ایران شروع می شود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، تکواندو، این دوره از مسابقات با حضور ۳۸۶ تکواندوکار از ۳۴ کشور به مدت چهار روز و به میزبانی کره جنوبی در سالن «هوبان» شهر چانچئون برگزار می شود. در روز نخست مبارزات اوزان ۵۴- و ۶۸- کیلوگرم مردان، ۴۶-، ۵۳- و ۵۷- کیلوگرم برگزار می گردد که سه نماینده از تیم ایران در اوزان ۶۸- مردان، ۵۳- و ۵۷- کیلوگرم زنان به دیدار رقبای خود می روند.
بعد از انجام وزنکشی تکواندوکاران، قرعه کشی مبارزات روز نخست مشخص و طی آن تکواندوکاران کشورمان رقبای خویش را شناختند.
بر همین اساس در وزن ۶۸- کیلوگرم که ۱۹ تکواندوکار ثبت نام کرده اند، دانیال بزرگی در نخستین تجربه آسیایی خود دور نخست باید با «انسئوک» از کره جنوبی دیدار کند و در صورت برتری به مصاف برنده مبارزه کویت و افغانستان خواهد رفت.
ناهید کیانی در وزن ۵۳- کیلوگرم، دور نخست را قرعه استراحت پشت سر خواهد گذاشت و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده مبارزه فیلیپین و ویتنام می رود. در این وزن ۱۳ تکواندوکار ثبت نام کرده اند.
زهرا شیدایی در وزن ۵۷- کیلوگرم که ۱۲ تکواندوکار حضور دارند، دور نخست استراحت داشته و در ادامه به دیدار یکی از تکواندوکاران کویت و اردن خواهد رفت.
این دوره از مسابقات تا روز دوشنبه هفتم تیرماه در کره جنوبی جریان خواهد داشت.

1401/04/03
17:44:29
5.0 / 5
475
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد