دفاع شخصی

تیر ماهی پر رویداد برای هیئت جودوی فارس

تیر ماهی پر رویداد برای هیئت جودوی فارس

فارس رئیس هیئت جودو استان فارس، تیرماه را به لحاظ رویدادهای تعریف شده، روزهایی پُرکار توصیف کرد.


وحید زارع نژاد با یادآوری این که هیئت جودو استان فارس، رویدادهای مختلفی را برای تیر، تعریف کرده است، به ایسنا اظهار داشت: از روز دوشنبه ششم تا نهم تیرماه، سومین مرحله اردوی تیم استعدادهای برتر جودو تحت عنوان جودوی دانش آموزی انجام می شود. این یک اردوی آمادگی برای مسابقات کشوری است که در اصفهان برگزار می گردد و پس از آن هم چهارمین اردو طی روزهای بیست تا بیست و سوم تیر را خواهیم داشت.
زارع نژاد اضافه کرد: ششم تیر، استاژ داوری جودوی بانوان استان را در امتداد به روز شدن دانش داوران خواهیم داشت. پیرو این استاژ، روز پنجشنبه ۹ تیرماه مسابقات انتخابی تیم استعدادهای برتر بانوان را در سالن تختی شیراز برگزار خواهیم کرد.
رییس هیئت جودو استان با اشاره به این که بعد از رقابت های انتخابی، مسابقات استانی تیم استعدادهای برتر از ۱۳ تا ۱۶ تیرماه در شیراز برگزار می شود، اضافه کرد: روز ۱۷ تیرماه نیز کلاس بازآموزی کمربند دان یک الی چهار را داریم که این دوره به عنوان پیش نیاز آزمون ارتقا کمربند است. یعنی کسانی که می خواهند ارتقا کمربند دان یک تا چهار را بگیرند، باید در این دوره شرکت نمایند.
قهرمان سابق جودوی کشور اشاره کرد: نوزدهم تیر هم کلاس استاژ دفاع شخصی را در 2 بخش آقایان و بانوان برنامه ریزی کرده ایم که به صورتی پیش نیاز شرکت در دوره مربیگری درجه سه دفاع شخصی است و به دنبال آن، طی روزهای بیست و هشتم تا سی و یکم تیر، دوره مربیگری دفاع شخصی را در بخش های آقایان و بانوان برگزار می نماییم.
منبع:

1401/04/05
11:55:35
5.0 / 5
422
تگها: تیم , رقابت , شركت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد