دفاع شخصی
تكواندو قهرمانی آسیا - كره جنوبی؛

عاشورزاده و قسمتی از دور مسابقات حذف شدند

عاشورزاده و قسمتی از دور مسابقات حذف شدند

دفاع شخصی: دو نماینده ایران در روز پایانی رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا با قبول شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شدند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، بیست و پنجمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی آسیا در حالی امروز تمام می شود که با حذف دو نماینده ایران، پرونده تیم مردان کشورمان در این رقابتها با سه مدال نقره و یک مدال برنز بسته شد.
در روز پایانی رقابتهای دو وزن ۶۳- و ۸۰- کیلوگرم مردان درحال برگزاری است. فرزان عاشورزاده نماینده وزن ۶۳- کیلوگرم کشورمان در دیدار اول خود برابر «لیانگ» از کشور چین، یکی از عنوان داران تکواندو جهان در ۲ راند نزدیک مبارزه را ۱۳ بر ۱۳ و ۱۳ بر ۱۰ واگذار کرد و نتوانست به مرحله بعدی صعود کند.
امیرمحمد بخشی هم در وزن ۸۰- کیلوگرم ابتدا «رامش حسینی» از افغانستان را از پیش روی برداشت اما در مرحله یک چهارم حریف «سئو» از کره جنوبی نشد و در راند شماری ۲ بر یک (۸ بر ۷ به سود بخشی در راند اول، ۱۰ بر ۳ به نفع نماینده کره جنوبی در راند دوم و ۵ اخطاره شدن بخشی در راند سوم) مبارزه را واگذار کرد.
بنابراین پرونده تیم ملی تکواندو ایران در این دوره از مسابقات با کسب سه طلا، پنج نقره و دو برنز بسته شد. ناهید کیانی، زهرا پوراسماعیل و اکرم خدابنده سه طلا، میرهاشم حسینی، مهدی حاج موسایی، مبینا نعمت زاده، نسترن ولی زاده و علی نادعلیان پنج مدال نقره، زهرا شیدایی و دانیال بزرگی نیز ۲ مدال برنز باری کشورمان کسب کرده اند.
رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا با حضور ۲۹۹ تکواندوکار از ۳۴ کشور در کره جنوبی امروز ششم تیر ماه تمام می شود.


منبع:

1401/04/08
23:19:21
5.0 / 5
430
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد