دفاع شخصی

موافقت اتحادیه تكواندوی آسیا با میزبانی ایران از ۳ رویداد بین المللی

موافقت اتحادیه تكواندوی آسیا با میزبانی ایران از ۳ رویداد بین المللی

به گزارش دفاع شخصی جلسه شورای اجرایی اتحادیه تكواندو آسیا به صورت آنلاین امروز برگزار گردید و فدراسیون تكواندو ایران موفق شد جواز میزبانی مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G۲)، آزاد آسیایی (G۱) و جام باشگاه های آسیا (G۱) در سال ۲۰۲۱ را بدست آورد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا با حضور کی سوک لی، رئیس و سیدمحمد پولادگر، نایب رئیس اتحادیه تکواندو آسیا و سایر اعضاء ظهر امروز (دوشنبه – ۳۰ تیرماه) به صورت آنلاین برگزار گردید.
در این نشست فدراسیون تکواندو ایران موفق شد جواز میزبانی پنجمین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G۲)، چهارمین دوره رقابت های آزاد آسیایی (G۱) و یازدهمین جام باشگاه های آسیا (G۱) در سال ۲۰۲۱ را به دست آورد.
ایران در سال ۲۰۱۹ میزبانی سه رویداد جام ریاست فدراسیون جهانی، جام باشگاه های آسیا و جام فجر را برعهده داشت و در سال ۲۰۲۰ هم مقرر است سومین مسابقات آزاد آسیایی (G۱) و دهمین دوره رقابت های تکواندو جام باشگاه های آسیا (G۱) را میزبانی کند که با شیوع کرونا هم اکنون این رقابت ها به تعویق افتاده است.
برای رقابت هایی با امتیاز G۲ به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز در جهت افزایش رنکینگ المپیک تعلق می گیرد و در مسابقات G۱ هم ۱۰، ۶ و ۳.۶ امتیاز به ورزشکار اختصاص پیدا می کند.
منبع:

1399/05/03
20:47:43
5.0 / 5
1762
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد