دفاع شخصی

توضیح میراسماعیلی درباره رفع تعلیق جودوی ایران

توضیح میراسماعیلی درباره رفع تعلیق جودوی ایران

رییس فدراسیون جودو درباره رفع تعلیق این فدراسیون توضیح داد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، آرش میراسماعیلی، رییس فدراسیون جودو در مقابل فدراسیون فوتبال درباره حضورش در ساختمان این فدراسیون اظهار نمود: با آقای درویش قرار داشتم که زودتر رسیدم. آقای درویش گفت فدراسیون فوتبال است و بنا بر این به این جا آمدم و آقای کامرانی فر را هم دیدم. من نمی دانستم روز آخر انتخابات است. برای دوستان آرزوی موفقیت داریم. ان شاءالله فوتبال ایران به یک سرانجامی برسد. همه مردم استرس جام جهانی را دارند و ما هم داریم. امیدوار هستم ایران در جام جهانی نتیجه خوبی بگیرد. البته توقع ما باید به حق باشد. طبیعتا حریفان ما سرسخت و قوی هستند. درست است که من جودویی هستم اما وقتی نزدیک جام جهانی می شویم، عرق فوتبالی مان بیشتر می شود.

او در پاسخ به این پرسش که اگر رییس فدراسیون فوتبال بود، از مربی خارجی استفاده می کرد یا داخلی، بیان کرد: این نفرین را در حق من نکن. کار سختی است. همه مردم انتظار دارند. کسی که رییس فدراسیون فوتبال می شود، کار سختی دارد اما به عنوان یک آدم عادی و هوادار فوتبال، دوست دارم سرمربی ایرانی باشد.

رئیس فدراسیون جودو درباره حل مشکل رفع تعلیق ایران در این رشته برای مسابقات کشورهای اسلامی توضیح داد: از آقای صالحی امیری و دکتر سجادی تشکر می کنم که رایزنی خوبی در لوزان با دکتر باخ داشتند. بر طبق نامه ای که از فدراسیون جهانی جودو آمده، تیم ما هیچ مشکلی ندارد. اتفاقات خوبی فرا می رسد. چون ما یک سری خائنان داخلی داریم که اخبار را وارونه منعکس یا سنگ اندازی می کنند، این را سربسته اعلام می کنم که عده ای ایرانی برای مسابقات کشورهای اسلامی تلاش می کردند تا ایران شرکت نکند اما مشکلی وجود ندارد. قرار بر این است که ما در بازی های آسیایی و سهمیه های المپیک با وضعیت خاصی شرکت نماییم. در چند روز آینده اگر دوستان منتقد اجازه دهند، اتفاقات خوبی رخ می دهد.
1401/04/21
10:18:31
5.0 / 5
406
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد