دفاع شخصی
هادی ساعی:

کار ما در بازی های اسلامی دشوار می باشد

کار ما در بازی های اسلامی دشوار می باشد

رئیس فدراسیون تکواندو اظهار داشت: کار سختی در بازی های کشورهای اسلامی داریم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، هادی ساعی در حاشیه مراسم رونمایی از تندیس پنج قهرمان المپیک پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.
ساعی در مورد انتخاب مینو مداح که اعتقاد داشت انتخاب نشدنش بعنوان بهترین مربی تقصیر هادی ساعی بوده است، اظهار داشت: فرایند ای وجود داشت که اعلام شده بود. به مسابقات که رفته بودیم، از «کانگ» پرسیده بودند که چه کسی را بگذاریم، او همه مسائل را در نظر می گیرد و احساساتی است. جایگاه مداح با این موارد به خطر نمی افتد. با او حرف زدم. ما یک تیم هستیم و دختر و پسر ندارد. مداح مثل خواهر من است و از نظر اخلاقی و فنی حمایتش می نماییم. خیلی جاها حق مداح ضایع شده و جزو بهترین هاست.
وی افزود: مداح هم مبحث را پذیرفته و با ما همکاری می کند. ارتباط ما این قدر نزدیک هست که همه یکدیگر را درک کنند. همین اتفاق سبب قهرمانی این تیم در آسیا شد.
ساعی با تکیه بر این که با قهرمانی تیم بانوان در آسیا کارمان خیلی سخت تر شده است، تصریح کرد: بازی های اسلامی در تکواندو سنگین است. در آسیا تکواندوکار ازبکستانی قهرمان شده و دو در بازی های اسلامی هم حضور دارد. قهرمان اروپا ترکیه و آذربایجان هم حضور دارند؛ ضمن این که آفریقایی ها هم تک ستاره خوبی دارند. بازی های اسلامی در بخش تکواندو به قهرمانی جهان خیلی نزدیک است.
رئیس فدراسیون تکواندو در بخشی از این گفتگوی خود درباره گلایه یوسف کرمی از مهیا نبودن شرایطش برای کار در ایران تصریح کرد: از اول هم قرار بود یوسف کرمی کنار تیم ملی باشد اما قرارداد دیگری برایش مهیا شد. خوشحالیم سطح مربیان مان در این حد است که به کشورهای دیگر می روند، کرمی هم با حضور در پاکستان نخستین مدالش را بعنوان مربی لژیونر گرفت.
وی همینطور در مورد مقانلو و صحبت های مطرح شده در ارتباط با کنار گذاشتن او تصریح کرد: به مقانلو باید زمان بدهیم چون که تیم کم تجربه ای داریم، بچه ها جوان هستند البته انتظار زیادی از آنها داشتیم. بچه ها بیشتر از حدشان ظاهر شدند. دانیال نخستین بازی به حریف کُره ای خورد اما برد ولی به قهرمان المپیک پای فینال باخت. وی در بازی های کشورهای اسلامی در صورت انتخاب به همین راحتی شکست نمی خورد. به این تیم جوان مان امیدواریم. یک بازیکن جوان داریم که مدرسه ای است؛ می خواستیم برایش نامه به دانشگاه بنویسیم. او نایب قهرمان آسیا شد.
وی تصریح کرد: همه اینها امیدوارکننده است و اگر به این کادر فرصت بدهیم نتایج خوبی خواهیم گرفت. ۲۰ روز پیش از مسابقات قوانینی هم تغییر نمود که این هم در نتایج مؤثر بود. هم اکنون اعضای تیم در اردوی روسیه هستند و کل هزینه های ما را فدراسیون میزبان داده است. دنیا روی تکواندوی ما حساب می کند.
هادی ساعی در انتها در مورد یوسف کرمی و انتقادش در خصوص این که بعنوان مشاور انتخاب شده اما از او مشاوره ای گرفته نمی گردد، خاطرنشان کرد: کرمی هم حتما از من گلایه کرده و در خدمتش هستیم. وی در آخرین جلسه کمیته فنی بوده و دیگر جلسه ای نداشتیم. با بچه ها دوستیم و همه چیز را حل می نماییم.

1401/04/27
13:51:11
5.0 / 5
387
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد