دفاع شخصی
زمان تغییرات فرا رسیده است؟

اتفاقات حاشیه ای در ووشو و زیر سوال رفتن مدیریت فدراسیون

اتفاقات حاشیه ای در ووشو و زیر سوال رفتن مدیریت فدراسیون

به گزارش دفاع شخصی رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشو در حالی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید که زد و خورد والدین با ورزشکاران این رقابتها را به حاشیه ای کشاند تا مدیریت فدراسیون بیشتر از قبل زیر سوال برود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، فدراسیون ووشو که مدتهاست درگیر حواشی خود ساخته است، این روزها با بحث درگیری ووشوکاران، مربیان و والدین حواشی جدیدی را تجربه می کند که ریشه آنرا باید در ضعف مدیریت در رأس این فدراسیون جستجو کرد.
رقابت های انتخابی تیم ملی بر مبنای خبری که سایت خود فدراسیون منتشر کرد، با حضور ۲۷۰ ووشوکار در سالن آکادمی ملی ووشو برگزار گردید. سوال اصلی و مهم این که آیا این سالن شرایط برگزاری چنین مسابقاتی را داشته یا خبر؟ در واقع مسؤلان فدراسیون بر مبنای چه متر و معیاری مبادرت به برگزاری این مسابقات در سالنی با کمترین امکانات کرده اند.
نبود سکوی تماشاگران به تعداد مورد نیاز، فاصله اندک سکوی مسابقات با همان تعداد اندک سکو، نداشتن سالن مخصوص گرم کردن ورزشکاران (وارم آپ) که سبب ایجاد سالنی با اندک امکانات توسط چادر در مجاورت سالن بدین منظور و از همه مهم تر نبود امکانات رفاهی لازم برای استقرار والدین ورزشکاران دلایلی متقنی است که ثابت می کند این سالن برای برگزاری چنین رویدادی مناسب نبوده و نیست.
در واقع فلسفه تأسیس این سالن برگزاری اردوهای تیم ملی و میزبانی از تمرینات تیم های ملی بود، ولی برگزاری مسابقات لیگ سبب شد تا مسؤلان فدراسیون در مدیریت جدید فدراسیون به فکر میزبانی از رقابت های انتخابی تیم ملی باشند.
اولین جرقه و عامل درگیری بروز همین تفکر در رأس فدراسیون ووشو بود. نمی توان با رنگ و لعاب دادن به مسابقات، ضعف عمده سالن را پوشش داد و باید خدا را شاکر بود که در همین درگیری مشکل حادی پیش نیامد و برای کسی اتفاقی نیفتاد.
درگیری جنجال آفرین ووشو را میتوان متزلزل تر شدن صندلی ریاست فدراسیون دانست. فدراسیونی که چند ماهی است با حواشی فضای مجازی وارد مرحله جدیدی شد و انتشار اخباری چون انتخاب کادر فنی با حضور چهره های شاخص ووشو و برگزاری مسابقات انتخابی هم چیزی را تغییر نداد.
این اتفاقات در شرایطی رخ داده است که رئیس فدراسیون هم چند روزی در محل کار خود حاضر نشده بود تا احتمالاتی که در مورد آینده صدیقی مطرح گردیده است قوت بیشتری بگیرد.
فدراسیون ووشو که سال ها با کمترین حاشیه کار خویش را دنبال می کرد با حضور امیر صدیقی نتوانست به این روند ادامه دهد و وارد حاشیه هایی شد که بخش آن خودساخته و به خاطر بی تجربگی رئیس فدراسیون رقم خورد.

1401/04/29
12:37:42
5.0 / 5
412
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد