دفاع شخصی
هادی ساعی در مجمع تكواندو:

قصد داشتیم از پولادگر تجلیل نماییم

قصد داشتیم از پولادگر تجلیل نماییم

رییس فدراسیون تکواندو اظهار داشت: از حضور پولادگر در مجمع سالیانه استقبال می کردیم و در برنامه ها داشتیم که از ایشان تجلیل نماییم، ولی متاسفانه شاهد غیبت وی بودیم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، هادی ساعی در حاشیه مجمع سالیانه این فدراسیون ضمن بیان مطلب فوق درباب تأثیر غیبت پولادگر در کم حاشیه بودن این مجمع اظهار داشت: خانواده تکواندو نجیب هستند و اگر بحث هم پیش بیاید، در کمال آرامش مطرح شده و بیشتر روی مسائل فنی متمرکز هستند تا فنی، همیشه مجامع تکواندو یکدست و کامل است. خوشحال می شدیم آقای پولادگر هم تشریف می آوردند، مطمئن باشید مسائلی که دوستان پیش بینی می کردند اتفاق نمی افتاد. ضمن این که قصد داشتیم از ایشان همانند مسابقات بین المللی تهران تجلیل نماییم.
وی اضافه کرد: در کل: مجمع آرام و بی حاشیه ای را پشت سر گذاشتیم و جا دارد تشکر کنم از اعضای مجمع که همکاری بسیاری خوبی داشتند و گزارش های ارائه شده و برنامه های آتی را تائید کردند.
رئیس فدراسیون تکواندو در پاسخ به سوالی درباب زمان بازگشت این رشته به مدار مدال آوری اظهار داشت: تکواندو همیشه پتانسیل خوبی داشته است، ولی این مهم به زمان نیاز دارد. در مسابقات قهرمانی آسیا هم نیروهای جوانی اعزام کردیم که نخستین حضور خودرا در مسابقات مهم تجربه می کردند و نتایج خوبی هم کسب کردند. ضمن این که در بخش بانوان برای نخستین بار موفق به کسب عنوان قهرمانی آسیا شدیم که خیلی با ارزش بودیم. تلاش می نماییم در آینده به این مهم دست پیدا خواهیم کرد.
ساعی در مورد رأی نیاوردن سه عضو معرفی شده برای هیأت رئیسه هم اظهار داشت: همیشه تایع تصمیم مجمع بوده و به رأی آن احترام گذاشته ام. البته به واقع انتظار نداشتم که این دو عزیز که زحمات زیادی در طول این مدت کشیدند، رأی لازم را کسب کنند که این نظر مجمع بود و باید به آن احترام گذاشت. البته اهتمام و تلاش ما این بود که همکاران در فدراسیون ما فنی باشند. ولی در این سال ها به این مساله توجه ای نشد و نتوانستیم افرادی را تربیت نماییم که در این بخش به ما کمک کنند. هیچ گاه علاقمند نبودم که از افرادی استفاده کنم که فنی نباشند و نتوانند به ما کمک کنند. ولی انصافاً هم آقای خلیلی و هم خانم شاه محمدی در طول این مدت کنار ما بودند و خیلی کمک کردند.
وی در پاسخ به سوالی درباب وضعیت مقانلو در کادر فنی تیم ملی اظهار داشت: در کمیته فنی تصویب کرده بودیم دو تیم ملی داشته باشیم. تیمی که مسئولیت آن با مقانلو بود، به مسابقات قهرمانی آسیا و گرندپری اعزام شد ستیم دیگر با مسئولیت بسحاق قرار شد پشتوانه تیم ملی باشند که کار بزرگ و سختی است، این تیم هم به مسابقات آزاد کره جنوبی اعزام شد و مقرر است در بازی های کشورهای اسلامی شرکت نماید. مسابقاتی که با حضور قهرمان و تیم سوم آسیا، دو قهرمان اروپا یعنی ترکیه و آذربایجان و مصر و مراکش از آفریقا در حقیقت یک مسابقات جهانی کوچک است. البته ما با نگاه به آینده تیمی جوان را راهی قونیه خواهیم کرد.
رئیس فدراسیون در آخر اظهار داشت: نگاه ما به مسابقات قهرمانی جهان والمپیک است، حالا تکواندوکارانی که آینده این ورزش به آنها متعلق می باشد، در تیم های ملی حضور دارند و هر دو کادر فنی ما خوب کار کردند و مورد حمایت ما هستند. این مربیان نیاز به فرصت مناسب دارند که برنامه های خودرا اجرائی کنند. مقانلو با یک تیم جوان به مسابقات قهرمانی آسیا رفت. با توجه به این که یک تکواندوکار هم به سبب مشکلات خروج از کشور و سربازی از دست داد. مجبور شدیم یک تکواندوکار از تیم دیگر جایگزین نماییم. این شرایط سه فینالیست داشتیم که اگر یکی از آنها طلا می شد، نتیجه کلی بهتر می شد.

1401/05/01
11:00:44
5.0 / 5
398
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد