دفاع شخصی
سعیدی:

سجادی در دادگاه جودو شركت نمی كند

سجادی در دادگاه جودو شركت نمی كند

به گزارش دفاع شخصی دبیركل كمیته ملی المپیك اظهار داشت: نصرالله سجادی در جلسه دادگاه CAS برای جودوی ایران شركت نمی كند، چون اصل قضیه وكیل پرونده است و او باید دفاعیات مستحكمی ارائه نماید.


کیکاوس سعیدی در گفتگو با ایسنا در پاسخ به این پرسش که نصرالله سجادی در جلسه دادگاه CAS برای رسیدگی به پرونده تعلیق جودوی ایران شرکت می کند یا خیر، بیان کرد: آقای سجادی شرکت نخواهد کرد و مسئله ای که وجود دارد این است تاثیر آنچنانی نمی تواند داشته باشد و اصل قضیه وکیل پرونده است. او نقش مهم و کلیدی دارد و وکیل پرونده باید دفاعیات مستحکم و مستندی را ارائه بدهد و دادگاه CAS هم تصمیم بگیرد. بدین سبب آقای سجادی تصمیم گرفت در دادگاه شرکت نکند و امیدوارم پرونده به نفع جودوی ایران رقم بخورد و جودوی ایران سربلند بیرون بیاید و به مسیر خودش ادامه دهد.
وی در مورد اینکه اعضای کمیسیون ورزشکاران تا چه زمانی فرصت دارند کاندیداتوری خودرا برای ریاست و نایب رئیسی اعلام کنند، اظهار داشت: اعضای ورزشکاران تا روز یکشنبه فرصت دارند.
سعیدی در مورد تعیین تکلیف اساس نامه کمیته ملی المپیک اظهار داشت: آقای صالحی امیری پیگیری هایی را انجام داده و مکاتباتی هم در این مورد با دولت انجام گرفته است.
دبیر کل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که از پرداخت بودجه فدراسیون ها خبری هست یا خیر، اشاره کرد: در حد همان بودجه جاری برای پرداخت حقوق دریافت کرده ایم. به محض اینکه برای بودجه فدراسیون ها تخصیص بگیریم، اطلاع خواهیم داد.
منبع:

1399/05/04
23:22:46
5.0 / 5
1803
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد