دفاع شخصی

برگزاری مجمع سالیانه تکواندو

برگزاری مجمع سالیانه تکواندو

به گزارش دفاع شخصی مجمع سالیانه فدراسیون تکواندو در حالی امروز به میزبانی آکادمی ملی المپیک برگزار شد که سه عضو هیات رئیسه موفق به دریافت رای از مجمع نشدند تا ساعی مجبور به انتخاب جدید شود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، این مجمع به ریاست سینا کلهر معاونت فرهنگی و توسعه ورزش های همگانی وزارت ورزش و با حضور هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو، علی دادگر نماینده کمیته ملی المپیک، محمد تابع دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک، آرش فرهادیان سرپرست دفتر امور مشترک فدراسیون ها، حسین حسین زاده سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو، حسین قانونی بازرس فدراسیون و اعضای مجمع به همراه رؤسای هیأت های استانی برگزار گردید.
در ابتدای مجمع هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو گزارشی از عملکرد کمیته های مختلف فدراسیون تکواندو در سال ۱۴۰۰ ارائه نمود. سپس گزارشات سال ۱۴۰۰ و تقویم برنامه های فدراسیون تکواندو در سال ۱۴۰۱ به تصویب اعضای مجمع رسید. ضمن این که گزارش حسابرس، خزانه دارو بازرس فدراسیون در سال ۱۴۰۰ از جانب مسئولین مربوطه عرضه و به تصویب اعضای مجمع رسید.
در ادامه مجمع، در مورد انتخاب اعضای هیأت رئیسه رای گیری شد. در این بخش هادی ساعی علی خلیلی، عشرت شاه محمدی، زهرا سروی و محمد جمشیدی را به ترتیب بعنوان نواب رئیس آقایان و بانوان، کارشناس خبره بانوان و خزانه دار به مجمع معرفی نمود.
از میان این چهار نفر در انتها رای گیری تنها محمد جمشیدی با ۴۶ زای از مجموعه ۵۷ رای مأخوذه بعنوان خزانه دار انتخاب گردید. عشرت شاه محمدی، زهرا سروی و علی خلیلی هم رای نیاوردند. ضمن این که با تصویب اعضای مجمع هادی ساعی فرصت دارد نسبت به معرفی سرپرست در این بخش ها اقدام نماید.
در بخش دیگری از این مجمع هادی ساعی از کلهر درخواست نمود تا در اساسنامه، بندی برای عضویت پیشکسوتان در مجمع اختصاص داده شود؛ چون که پیشکسوتان سرمایه های هر رشته ورزشی محسوب می شوند که با موافقت معاونت فرهنگی و توسعه ورزش های همگانی مقرر شد این پیگیری این مورد در دستور کار قرار گیرد..


منبع:

1401/05/02
10:04:48
5.0 / 5
456
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد