دفاع شخصی

قطعی شدن ۶ برنز بوکسورهای ایران در تورنمنت کویت

قطعی شدن ۶ برنز بوکسورهای ایران در تورنمنت کویت

به گزارش دفاع شخصی هر ۶ بوکسور ایران با برتری برابر حریفانشان، مدال های برنز خود در تورنمنت بین المللی کویت را قطعی کردند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، نخستین دوره تورنمنت بین المللی بوکس کویت با حضور ۷۲ بوکسور از ۲۲ کشور، از روز پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۱ به میزبانی فدراسیون بوکس این کشور آغاز و تا روز سوم مرداد ادامه می یابد که ایران با شش نماینده در این دوره از رقابت ها حضور پیدا کرده است.

نتایج نمایندگان ایران در انتها روز سوم:

در رقابت های امروز، ابتدا مصطفی ریگی نماینده وزن ۵۱ کیلوگرم کشورمان با "ارگونال صبری" از بلغارستان مبارزه کرد و با برتری ۳ بر ۲ مقابل حریف قدرتمند خود به مرحله نیمه نهایی صعود و مدال برنز خویش را قطعی کرد. ریگی در مرحله نیمه نهایی به مصاف "منصور مبارک" از کویت خواهد رفت.

در وزن ۶۳.۵ کیلوگرم، باقر فرجی در دومین دیدار خود با "موا الخامری" نماینده یمن مبارزه کرد و حریف خویش را ۵ بر صفر شکست داد تا کسب مدال برنز خویش را قطعی کند. وی در نخستین دیدار خود هم موفق شد "حسن الفتحلی" نماینده میزبان را ۵ بر صفر شکست دهد. "یحیی سامی" از عراق حریف فرجی در دیدار نیمه نهایی خواهد بود.

در یک چهارم نهایی وزن ۸۰ کیلوگرم، سیدحسین میراحمدی برابر "ویلیام روسنوف" از بلغارستان قرار گرفت و حریف خویش را با برتری ۴ بر یک شکست داد تا نشان برنز خویش را قطعی کند. وی در نخستین دیدار خود برابر "راکئان التقفی" از عربستان با نتیجه ۵ بر صفر به برتری رسید. میراحمدی در دیدار نیمه نهایی با "ارکین عبدالبیک" از قرقیزستان مبارزه خواهد نمود.

شاهین موسوی دیگر نماینده کشورمان در این وزن در نخستین پیکار مقابل "رهماندو هالیمولاتی" از چین در دیداری یک طرفه به برتری ۵ برتر صفر رسید و مدال برنز خویش را قطعی کرد. موسوی در دیدار نیمه نهایی با "دیلشودبک روزمتوف" از ازبکستان دیدار خواهد نمود.

همچنین سجاد محمدپور و طوفان شریفی هم شب گذشته با برتری مقابل رقبای خود به مرحله نیمه نهایی صعود کرده بودند. محمدپور در مرحله نیمه نهایی وزن ۵۷ کیلوگرم به مصاف "ساراوات سوکست" از تایلند خواهد رفت و طوفان هم در وزن ۹۲ کیلوگرم با "دیوربک اورالوف" از ازبکستان مبارزه می کند.

رقابت های مرحله نیمه نهایی تورنمنت کویت فردا (یک شنبه) ۲ مرداد ۱۴۰۱ برگزار می شود و نمایندگان ایران باید برابر رقبای خود به روی رینگ بروند.
1401/05/02
23:07:17
5.0 / 5
405
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد