دفاع شخصی

صعود 3 نماینده ایران به نیمه نهایی کشتی فرنگی نوجوانان جهان

صعود 3 نماینده ایران به نیمه نهایی کشتی فرنگی نوجوانان جهان

دفاع شخصی: سه نماینده ایران راهی مرحله نیمه نهایی کشتی فرنگی نوجوانان جهان شدند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، مسابقات پنج وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان از ساعت ۱۴ امروز (دوشنبه) در شهر رُم ایتالیا درحال برگزاری است و نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفته اند.

نتایج کشتی گیران ایران بعد از برگزاری مسابقات نوبت بامداد به شرح زیر است:

در وزن ۴۸ کیلو گرم علی احمدی وفا در دور نخست با نتیجه ۲ بر ۱ از سد تیگران گالستیان از ارمنستان گذشت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۵ بر ۴ کورمان بک علیمجانوف از قرقیزستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد. احمدی وفا در این مرحله به مصاف آرسن ژومان از قزاقستان می رود.

در وزن ۵۵ کیلوگرم محمد کمالی در دور نخست با نتیجه ۶ بر ۲ مغلوب ماکسیم چوبنکو از اوکراین شد و باتوجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، حذف شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم اهورا بویری در دور نخست با نتیجه ۵ بر ۲ مقابل سرگازی با ابدیخادیر از قزاقستان به برتری دست یافت. وی در دور بعد با نتیجه ۶ بر ۲ بهروز بارانوف از ازبکستان را مغلوب کرد و به مرحله یکچهارم نهایی راه پیدا کرد. وی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر ۴ آندرانیک سدراکیان از ارمنستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. بویری در این مرحله به مصاف علی علیزادا از آذربایجان می رود.

در وزن ۸۰ کیلوگرم سیدرضا آذر شب با نتیجه ۳ بر صفر مقابل وتی کاجانن از فنلاند پیروز شد. وی در دور بعد با نتیجه ۹ بر صفر مارکوس اوتجارف از استونی را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یکچهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۸ بر ۲ و ضربه فنی تایزو یوشیدا از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد. آذرشب در این مرحله با اسماعیل رضایف از آذربایجان کشتی می گیرد.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم محمد جهانگیری بعد از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر مقابل ماکسیم پتروف از بلغارستان به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب دارابوس لازلو از مجارستان شدو باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا بتواند به کار خود در گروه بازنده ها ادامه دهد.

رقابت های نیمه نهایی اوزان فوق امشب به وقت ایران برگزار می گردد.
منبع:

1401/05/04
22:13:07
5.0 / 5
392
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد