دفاع شخصی
اتفاقی عجیب در آكادمی ملی المپیك؛

تغییر کاربری سالن اختصاصی جودو

تغییر کاربری سالن اختصاصی جودو

دفاع شخصی: در آستانه حضور تیم ملی جودو در بازیهای کشورهای اسلامی، سالن اختصاصی این رشته در آکادمی ملی المپیک به کمیته ملی پارالمپیک واگذار شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، برمبنای تفاهم نامه ای که بین دو کمیته ملی المپیک و پارالمپیک به امضا رسیده، سالن اختصاصی جودو در محل آکادمی ملی المپیک به پارالمپیک واگذار شد. مقرر است این سالن با تغییر کاربری جهت یکی از رشته های تحت پوشش پارالمپیک مورد استفاده قرار گیرد. این تصمیم در حالی اتخاذ شده که مسئولان فدراسیون جودو هیچ اطلاعی از موضوع نداشته اند.
سالن اختصاصی جودو سالهاست به سبب تجهیزات مناسب و امکاناتی که در محل آکادمی ملی المپیک وجود دارد، جهت تمرینات تیم های ملی مورد استفاده قرار می گرفته و در سال هایی که جودو تعلیق بوده نیز فدراسیون جودو از آن جهت برنامه خود استفاده می کرده است.
اینکه این تصمیم با چه هدفی آن هم بدون تصمیم مسئولان فدراسیون جودو اتخاذ شده، معین نمی باشد، ولی پیام واضح و روشن آن اثبات ادعای رییس فدراسیون جودو درباب عدم پشتیبانی از سوی داخلی ها در بحث تعلیق است.
آرش میراسماعیلی در طول سالهای تعلیق بارها و بارها از لطمه خوردن جودو از داخلی ها و عدم پشتیبانی از فدراسیون و جودو سخن گفته است. و این مساله که سالن اختصاصی جودو را بدون این که رییس آن خبر داشته باشد، به بخش دیگری از ورزش واگذار می کنند، گویای آنست که بخش هایی از ادعاهای رییس فدراسیون به حق بوده است.
تیم ملی جودو پس از دو سال دوری از میادین رسمی، با موافقت فدراسیون جهانی راهی بازی های کشورهای اسلامی می شود و این که سالنی که سالهاست در اختیار جودو قرار دارد، در آستانه شروع اردوهای این تیم، با تفاهم نامه ای به پارالمپیک واگذار می شود، جای سوال دارد؟


منبع:

1401/05/08
10:52:30
5.0 / 5
406
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد