دفاع شخصی

آخر مبارزه بیشتر از ۱۰۰۰ کاراته کا در رقابت های کیوکوشین کان

آخر مبارزه بیشتر از ۱۰۰۰ کاراته کا در رقابت های کیوکوشین کان

به گزارش دفاع شخصی پرونده رقابت های قهرمانی سبک کیوکوشین کان کاراته ایران با شناخت تیم ها و نفرات برتر در دو بخش کاتا و کومیته و در هر دو گروه مردان و زنان بسته شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری مردان کیوکوشین کان کاراته به همراه سیزدهمین رویداد کشوری بانوان این سبک، به مدت دو روز در تهران برگزار گردید. این پیکارها با نظارت مستقیم داوود دانشفر رئیس سبک و عضو کمیته بین الملل سازمان جهانی، طی روزهای ۶ و ۷ مرداد ماه سالجاری در مجموعه ورزشی نسیبه دانشگاه فرهنگیان تهران با حضور بیشتر از ۱۰۰۰ کاراته کا در بخش های آقایان و بانوان در دو قسمت کاتا و کومیته برگزار گردید.
در آخر این دوره از مسابقات و در بخش آقایان، تیم پاکدشت با کسب بیشترین مدال عنوان نخست و قهرمانی را از آن خود کرد. تهران نایب قهرمان شد و تیم های آذربایجان غربی و کرمان به ترتیب در مکان های سوم و چهارم قرار گرفتند.
در مبارزات بانوان و در بخش کومیته هم استان مرکزی عنوان نخست قهرمانی را از آن خود کرد؛ میزبان یعنی تهران نایب قهرمان شد و البرز و خوزستان هم در جایگاه سوم و چهارم جدول رده بندی ایستادند.
در کاتا بانوان، البرزی ها سکوی اول قهرمانی را تصاحب کرده و بعد از آن تیم های مرکزی و اصفهان، عناوین دوم و سوم این بخش را به خود اختصاص دادند.
عبدالناصر همتی عضو هیأت رئیسه سبک کیوکوشین کان روز پنجشنبه با حضور در دانشگاه فرهنگیان تهران، در مراسم افتتاحیه این مسابقات حضور داشت.

1401/05/11
14:34:57
5.0 / 5
453
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد