دفاع شخصی

جراحی ملی پوش بوکس به سبب ضایعه مغزی!

جراحی ملی پوش بوکس به سبب ضایعه مغزی!

ملی پوش تیم جوانان بوکس ایران به سبب ضایعه مغزی زیر تیغ جراحان رفت.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محمد امین روستایی بوکسور همدانی تیم ملی جوانان که در اردوی این تیم در استان کردستان حضور دارد، بعد از اختتام یکی از تمرینات تیم ملی از هوش رفت که بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

تیمور خانی، سرپرست اردوی تیم بوکس جوانان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون بوکس درباب این حادثه گفت: بعد از اختتام تمرینات تیم ملی، روستایی برای شستن دست و صورت خود به سمت سرویس بهداشتی رفت، اما بعد از مدتی بی هوش روی زمین افتاد. بعد از این اتفاق سریعاً با اوژانس تماس گرفته شد و روستایی به بیمارستان منتقل شد.

وی اشاره کرد: در بیمارستان مشخص شد که او متاسفانه گرفتار ضایعه مغزی شده است و باید سریعاً تحت عمل جراحی قرار بگیرد. بعد از اطلاع از این مساله و در نخستین فرصت این بوکسور جوان کشورمان تحت عمل جراحی قرار گرفت و طبق اعلام نظر پزشک معالج او، عمل با موفقیت انجام شده است.

خانی درباب علت این حادثه عنوان کرد: هنوز دلیل این اتفاق مشخص نشده است و طبق گفته پزشکان باید با بررسی های بیشتر مشخص شود که علت این حادثه چه بوده است. البته طبق اعلام پزشک معالج روستایی این اتفاق هیچ ارتباطی به تمرینات بوکس نداشته و نیازمند بررسی تخصصی بیشتری برای مشخص شدن دلیل حادثه هستند.

وی درباب شرایط حال حاضر روستایی اظهار داشت: بعد از عمل جراحی درصد علایم هوشیاری محمدامین بیشتر شده است، اما متاسفانه هنوز در کما قرار داد و طبق اعلام پزشک باید منتظر ماند تا شرایط او در ایام آینده مشخص شود. امیدوار هستم با دعای خیر مردم و جامعه بوکس کشورمان هر چه زودتر شاهد بهبودی این بوکسور جوان باشیم.
1401/05/19
12:00:53
5.0 / 5
447
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد