دفاع شخصی
با بیان اینكه دبیر قبول نكرد برای ریاست كمیته بیاید

واکنش نصیرزاده به حضور غیرقانونی در کشتی: اساسنامه کشتی متفاوت است!

واکنش نصیرزاده به حضور غیرقانونی در کشتی: اساسنامه کشتی متفاوت است!

رئیس فدراسیون پرورش اندام و عضو هیات رییسه فدراسیون کشتی اظهار داشت: اساسنامه فدراسیون کشتی متفاوت با اساسنامه فدراسیون های دیگر است و من و دبیر سوال کردیم و من با آگاهی ثبت نام کردم.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، عبدالمهدی نصیرزاده بعد از ثبت نام در انتخابات کمیته ملی المپیک بیان کرد: به نمایندگی از جامعه کشتی آمده ام و دوست داشتم علیرضا دبیر خودش بیاید. دبیر با وجود سفارش وزیر و صالحی امیری و دعوت از او، گفت نیاز کشتی به من بیشتر است و در کشتی بیشتر می توانم کمک کنم. بدین جهت من آمدم و امیدوار هستم سبب تعالی ورزش کشور شوم.
او در مورد این که حضور شما در هیات رییسه فدراسیون کشتی برخلاف قانون است و نمی توانید بطور همزمان در هیان رییسه دو فدراسیون حضور داشته باشید، اظهار داشت: اساسنامه کشتی با سایر فدراسیون ها متفاوت می باشد. کشتی شرایط خاص خودرا دارد. ابلاغ هیات رییسه را رئیس فدراسیون می زند و دو اساسنامه متفاوت هستند.
عضو هیات رییسه فدراسیون کشتی در پاسخ به این پرسش که فکر می کنید با توجه به این قانون، می توانید تایید صلاحیت شوید؟ اظهار داشت: ان شاءالله تایید صلاحیت می شوم. اگر نشوم خدا را شکر می کنم.
نصیرزاده در پاسخ به این پرسش که مشغله کاری شما زیاد است و ممکنست نتوانید در هر دو فدراسیون حضور موثری داشته باشید و تصمیم دارید از یکی از فدراسیون ها جدا شوید؟ اشاره کرد: این را شما می گویید. سوالات سخت نپرسید سوالات راحت بپرسید تا راحت جواب دهم! باید ببینیم اول توفیق خدمت نصیب چه کسی می شود. اگر اعضای مجمع رای دادند تلاش می کنم نماینده همه فدراسیون ها باشم و از حق همه دفاع کنم. کشتی و بدنسازی فرقی ندارد. چه کسانی که عضو مجمع هستند و چه کسانی که نیستند نماینده همه جامعه ورزش هستند. آمده ام از حق و حقوق ورزشکاران و جامعه ورزش دفاع کنم.
نصیرزاده درباب این که چرا خود علیرضا دبیر در انتخابات شرکت نکرده است، اظهار داشت: از خودش بپرسید. دوست داشتم دبیر بیاید. کشتی همیشه باری از دوش کاروان برداشته است و بیش از ۶۵ درصد مدال ها را در المپیک گرفته است و بدین جهت حق دارد که نماینده در هیات اجرائی داشته باشد. از دبیر خواستیم برای ریاست کمیته بیاید ولی خودش نخواست.
او در پاسخ به این پرسش که در مجمع ۶ شهریور ماه چه کسی از جانب فدراسیون کشتی حاضر خواهد شد، اظهار داشت: در مجمع من حاضر می شوم.
نصیرزاده در پاسخ به این پرسش که اگر تایید صلاحیت نشوید، علیرضا دبیر اعتراض خواهدنمود یا خیر؟ اظهار داشت: همه مقابل قانون سر تعظیم داریم ولی پیش از ثبت نام من و دبیر موضوعات را سوال و بررسی کردیم و با آگاهی اینجا هستم.
او در پاسخ به این پرسش که اگر عضو هیئت اجرائی شوید اعتقادی به سفرهای مداوم با کاروان های ورزشی ایران دارید، اشاره کرد: کار، شغل و زندگی ما با ورزش گذشته و رک گو هستم ولی دوره عملکرد صالحی امیری فوق العاده بوده است. اگر صالحی امیری خوب عمل کرده هیئت اجرائی همراهی داشته که توانستند کمک کنند.
عضو هیئت رییسه فدراسیون در مورد این که دبیر، رئیس فدراسیون کشتی نقد زیادی به عملکرد هیات اجرائی در این دوره داشته است، اظهار داشت: او دبیر است و من نصیرزاده. ما دو شخصیت مجزا هستیم و قرار نیست هر چه دبیر نقد دارد من هم داشته باشم. به کمیته ملی المپیک در چهار سال قبل نمره قبولی می دهم.
او در مورد سفرهای غیرضروری مدیران ورزش اظهار داشت: به عنوان کارشناس و مدیر ورزشی اعتقاد دارم بیش از اعزام مربی و سرپرست، جایگاه مدیر بالا دستی در سفرها ضروریست. تمایلی به سفر ندارم ولی اگر به دنبال اعتلای ورزش و کسب کرسی هستیم نیازمند سفر هستیم. کسی که همراه تیم می رود بدترین روزهای زندگی او است و اشک وی در می آید و فکر نکنید لذت آور است.
نصیرزاده در پاسخ به این پرسش که اگر لذت آور نیست پس چرا به سفر می روند؟ اظهار داشت: از خودشان سوال کنید!1401/05/19
22:55:35
5.0 / 5
436
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد