دفاع شخصی

مرگ تلخ بوکسور همدانی در اردوی تیم ملی

مرگ تلخ بوکسور همدانی در اردوی تیم ملی

به گزارش دفاع شخصی دفاع شخصی: همدان محمد امین روستایی بوکسور ملی پوش استان همدان در حین برگزاری اردوی تیم ملی جوانان در سنندج درگذشت؛ وی بعد از اختتام تمرینات تیم ملی از هوش رفت که بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد و بعد از دو روز بستری در بیمارستان و عمل جراحی شب گذشته فوت کرد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محمد امین روستایی بوکسور همدانی تیم ملی جوانان که در اردوی این تیم در استان کردستان حضور داشت، بعد از اختتام یکی از تمرینات تیم ملی از هوش رفت که بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد و بعد از دو روز بستری در بیمارستان و عمل جراحی شب گذشته جان به جان آفرین تسلیم کرد.
علی حقیقی در ارتباط با این اتفاق تلخ، اظهار نمود: شامگاه دوشنبه پس از اطلاع از این اتفاق تلخ بلافاصله به همراه تعدادی از همکاران در بیمارستان کوثر سنندج حضور پیدا کردیم و پیگیر موضوع شدیم.
وی ادامه داد: در همان لحظات ابتدایی مشخص شد که این بوکسور ملی پوش متاسفانه گرفتار ضایعه مغزی شده است و باید سریعاً تحت عمل جراحی قرار بگیرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان اشاره کرد: بعد از اطلاع از این مساله و در نخستین فرصت با پیگیری استاندار و معاون سیاسی و انتظامی استاندار و معاونین وزیر ورزش و جوانان این بوکسور جوان استان تحت عمل جراحی قرار گرفت اما متاسفانه بعد از گذشت دو روز از این حادثه شامگاه دیشب جان به جان آفرین تسلیم کرد.
حقیقی با اشاره به اینکه مسئولیت این حادثه ناگوار و تلخ برعهده فدراسیون بوکس است، عنوان کرد: باتوجه به آن که این اردو زیر نظر مستقیم فدراسیون بوکس و به میزبانی سنندج برگزار می شد مسئولیت هرگونه حادثه و اتفاقی بر عهده متولی اردو و فدراسیون بوکس بوده است.
او در آخر اظهار داشت: این ضایعه بسیار تلخ و ناگوار بود که جا دارد این مصیبت را به خانواده محترم این ورزشکار ملی پوش، جامعه ورزش و جوانان استان و خانواده بزرگ بوکس کشور و استان تسلیت و تعزیت عرض نماییم.
منبع:

1401/05/20
21:23:13
5.0 / 5
416
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد