دفاع شخصی
دبیر:

استاندار سابق خوزستان به من دروغ گفت

استاندار سابق خوزستان به من دروغ گفت

به گزارش دفاع شخصی، خوزستان رییس فدراسیون کشتی اظهار داشت: از نظر من ورزش به جز طلای المپیک همه اش کشک است.


علیرضا دبیر در مجمع انتخاب رییس هیات کشتی خوزستان که امروز بیستم مردادماه در اهواز برگزار شد، اظهار نمود: اگر نه فقط در خوزستان، بلکه در بسیاری از شهر ورزش رشد نمی کند به خاطر منم افراد است. من خودم خواهش کردم که آقای جمال پور برای هیات کشتی پا پیش بگذارد. اگر کسی دنبال من بیاید که بخواهد رییس شود قبول نمی کنم و خودم نیز تا حالا منصوب کسی نبوده ام. من می گویم طرف آنقدر باید قوی باشد که به دنبالیش بیایند، نه اینکه انتخاب کنند و من اینجوری هستم. بعد هم نمی گذارم کسی لابی کند.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، ایشان سپس خطاب به یکی از رؤسای هیات های کشتی در خوزستان، اظهار داشت: جامعه کشتی غر زیاد می زند اما اینکه کسی ۲۰ سال رییس هیات کشتی باشد و قهرمان جهان نداده باشد، ایراد است. هر کسی فعال نیست باید کنار گذاشته شود و با کسی تعارف نداریم. همین امروز یک رییس هیات کشتی را در کشور عوض می کنم چون بی عرضه است. جمالپور هم در کشتی خوزستان باید همین کار را انجام دهد.
رئیس فدراسیون کشتی اشاره کرد: این که قهرمان نمی سازیم مشکل تشک نیست، مشکل مربی است و باید مربی درست کنید. ضمن این که در خوزستان همه باید به جمالپور کمک کنند و او هم باید به صورتی کار کند که دیگر نگویند ممتازان.
دبیر بیان کرد: همه در خوزستان باید با مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان هماهنگ باشند و بنی تمیم در اینجا یک شمشیر دولبه است و او مدیرکلی است که کشتی را می فهمد و دور نمی خورد. از جامعه کشتی می خواهم پای کار آقای بنی تمیم باشند. او از روزی که آمده به ما کمک می نماید.
وی با اعلان اینکه در همه رده های سنی تیم ملی که اعزام داشته باشیم باید یک مربی خوزستانی همراه باشد، افزود: اما اگر مربی شاگردساز نباشد نمی گذارم همراه تیم باشد. هر مربی که با هیات و مدیرکل ورزش خوزستان هماهنگ باشد، همراه تیم ملی خواهد بود در غیر این صورت خیر. ضمن این که یک مربی حق دخالت در انتخابات مجمع یک هیات را ندارد که بگوید چه کسی رییس هیات شود.
رئیس فدراسیون کشتی همین طور در انتقاد به شریعتی استاندار سابق خوزستان درباب میزبانی استان از جام جهانی کشتی فرنگی عنوان کرد: او سر این مسابقات خیلی به من دروغ گفت و به من تهمت زد و آن زمان در بی پولی یک میلیارد تومان به حساب خوزستان ریختم. خوزستان در ایام اول خیلی من را اذیت کرد ولی امروز برای برگزاری این مجمع خودم به اینجا آمدم چون بنی تمیم برادر من است.
وی در ادامه نیز اظهار داشت: باید برای المپیک ۲۰۲۴ اولویت خوزستان با طلای المپیک باشد. چرا نباید خوزستان طلا بگیرد؟ و من واقعاً دراین زمینه غصه دارم. به نظرم نگاه خوزستان باید به کسب دو، سه مدال باشد تا حداقل به یک طلا برسد. این که خوزستان در تیم ملی بزرگسالان یک ملی پوش دارد، ایراد است و باید به مربیانی که در تیم ملی بزرگسالان کشتی گیر دارند، بها بدهید. ورزش از نظر من جز طلای المپیک همه اش کشک است.
دبیر اضافه کرد: به نظر من عبدولی هم باید طلای المپیک را می گرفت و حیف شد و من دراین زمینه هم غصه دارم. به هر حال از آقای جمال پور می خواهم از تمام ظرفیت استان استفاده نماید و هر کسی صادقانه کار کند، برای او کار هست و در کشتی همه باید کنار هم کار کنند. ضمن این که اگر در کشتی خوزستان از ظرفیت آقای کجباف دبیر سابق هیات استفاده نشد، او را به فدراسیون کشتی می بر زیر او عاشق کشتی است. پس اگر می خواهید قهرمان المپیک شوید باید از ظرفیت همه استفاده کنید. حتی سعید عبدولی هم می تواند باید بیاید و کمک نماید.
وی با اعلان اینکه مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به هیات کشتی خوزستان کمک خواهد شد و مجدداً تا آخر سال هم کمک مالی خواهیم داشت، اظهار داشت: از سال آینده دستمان برای مساعدت با هیات ها بازتر است. هیات های کشتی استانها خصوصاً خوزستان برای من مهم هستند و بعد از سه سال نخستین مجمع انتخاب یک رییس هیات است که خودم می آیم.
دبیر تاکید کرد: خوزستان باید به طلای المپیک برسد و نبود این مدال نقطه ضعف خوزستان در کشتی فرنگی است.
منبع:

1401/05/22
10:01:22
5.0 / 5
497
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد