دفاع شخصی

دیدار صالحی امیری با رئیس فدراسیون جهانی تکواندو

دیدار صالحی امیری با رئیس فدراسیون جهانی تکواندو

به گزارش دفاع شخصی، رئیس فدراسیون جهانی تکواندو با سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ملاقات و گفتگو کرد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در این جلسه که با حضور هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو برگزار شد؛ دکتر چو رئیس فدراسیون جهانی تکواندو ضمن اشاره به جایگاه تکواندو ایران در جهان بیان نمود: تکواندوی بانوان ایران آینده درخشانی دارد و بطور قطع این روند صعودی آنها همچنان ادامه خواهد داشت. آگاه هستیم که کمیته ملی المپیک ایران همکاری خوبی با فدراسیون دارد و این حمایت تأثیر بسزایی در گسترش این رشته المپیکی در عرصه قهرمانی و همگانی خواهد داشت.
در ادامه سید رضا صالحی امیری ضمن قدردانی از نگاه ویژه رئیس فدراسیون جهانی به تکواندوی ایران، اظهار نمود: سالانه هزینه های زیادی برای رشد و توسعه تکواندو در ایران می شود و بالطبع ما هم انتظار حمایت بیشتر مسؤلان جهانی از این رشته را داریم چون که معتقدیم تکواندوی ایران همواره مورد احترام و توجه جهانیان بوده است.
وی خاطرنشان کرد: مسؤلان فدراسیون تکواندوی ایران زحمات زیادی برای رشد و توسعه این رشته پر طرفدار می کشند. در واقع در تکواندو نگاه ما به بانوان و آقایان یکسان است و همانطور که دکتر چو اشاره نمود آینده درخشانی برای تکواندو بانوان ایران دیده می شود. انتظار داریم با عنایت به جایگاه تکواندوی ایران در عرصه جهانی این نگاه حمایت آمیز همچنان وجود داشته باشد.
هادی ساعی همینطور در این جلسه با عنایت به حضور پرتعداد پناهندگان از کشورهای مختلف در ایران، با هدف پشتیبانی از ورزشکاران رشته تکواندو پیشنهاد تشکیل کمپ پشتیبانی از پناهندگان ورزشکاران این رشته ورزشی را عرضه نمود که از جانب دکتر چو هم با استقبال بسیار خوبی همراه شد.
منبع:

1401/05/23
23:16:50
5.0 / 5
403
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد