دفاع شخصی

انکار عجیب رئیس سازمان لیگ کشتی تبر نبود پایه صندلی بود!

انکار عجیب رئیس سازمان لیگ کشتی تبر نبود پایه صندلی بود!

به گزارش دفاع شخصی، رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی با گذشت ۸ روز از انتشار گسترده فیلم قمه و تبرکشی در لیگ کشتی در اظهار نظری عجیب مدعی شد: چیزی که در دست یک فرد در سالن مسابقات مشاهده می شود، پایه یک صندلی پلاستیکی بود نه تبر!


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در جریان برگزاری دیدار دو تیم هیات کشتی گیلان و افلاک لرستان، درگیری در سالن مسابقات تا حدی بالا گرفت که تصاویر انتشار یافته نشان داده است فردی با داشتن آیدی کارت که ظاهرا از مسؤلان مسابقات است، تبری در دست دارد و اوضاع سالن هم متشنج است.
یکی از تماشاگران هم که درحال فیلمبرداری از این فرد است، تایید می کند این فرد تبر در دست دارد و اوضاع سالن هم کاملا متشنج است.
بیشتر بخوانید: تبر و قمه کشی در لیگ کشتی! + فیلمدر شرایطی که بعد از این اتفاق اعلام گردید با افراد خاطی در این درگیری برخورد خواهد شد، رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی در اظهار نظری عجیب با پاک کردن صورت مسئله اعلام نموده است که شی مشاهده شده در دست یکی از افراد حاضر در سالن مسابقات، تبر نیست و پایه صندلی پلاستیکی است!


حمید یاری در این باره می گوید: با یک زوم ساده هم این مساله مشخص می شود. متأسفانه با بی اخلاقی صندلی به تشک پرت شده که یکی از پایه هایش شکسته و این فرد، پایه صندلی را پشت بنرها می اندازد اما آخرین قسمت از فیلم منتشرشده عمدا کات شده است!
به نظر می رسد رئیس سازمان لیگ کشتی به جای چاره اندیشی برای پیشگیری از تکرار این گونه اتفاقات تلخ در سالن مسابقات، با اظهاراتی عجیب تلاش در پاک کردن صورت مسئله را دارد.1401/05/25
10:17:12
5.0 / 5
404
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد