دفاع شخصی

صعود 3 آزادکار ایران به نیمه نهایی جوانان جهان

صعود 3 آزادکار ایران به نیمه نهایی جوانان جهان

به گزارش دفاع شخصی، در جریان رقابت های ۵ وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان، ۳ نماینده ایران راهی دیدار نیمه نهایی شدند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در انتها رقابت های نوبت بامداد ۵ وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان در بلغارستان، آرمین حبیب زاده در ۶۱، امیرحسین فیروزپور در ۹۲ و امیررضا معصومی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم با برتری مقابل رقبای خود راهی مرحله نیمه نهایی شدند اما عرفان الهی در ۷۰ و عارف رنجبری در وزن ۸۶ کیلوگرم به ترتیب مقابل رقبای خود از هند و فرانسه شکست خوردند.
در وزن ۶۱ کیلوگرم آرمین حبیب زاده بعد از استراحت در دور نخست، با نتیجه ۱۱ بر صفر میکیتا آبراموف از اوکراین را از پیش رو برداشت و به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کرد. وی در این مرحله به مصاف نیکولاس بوزاکیس از آمریکا رفت و با نتیجه ۱۳ بر ۱۱ به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی برای رسیدن به فینال باید از سد آرسامرزویف از فرانسه بگذرد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم عرفان الهی بعد از استراحت در دور نخست، با نتیجه ۵ بر ۴ از سد الکساندر فاکوندو از آمریکا گذشت و به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کرد اما در این مرحله مقابل ساگار جاگلان از هند با نتیجه ۱۰ بر ۵ شکست خورد و از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازماند. الهی به جهت اینکه بتواند در گروه بازنده ها برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند باید منتظر صعود رقیبش به دیدار فینال باشد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم عارف رنجبری بعد از استراحت در دور نخست، با نتیجه ۱۱ بر صفر ژولین ایوانوف از بلغارستان را مغلوب کرد اما در دومین مبارزه و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل رحیم ماگمادوف از فرانسه با نتیجه سنگین ۱۰ بر صفر شکست خورد. وی به جهت اینکه بتواند در گروه بازنده ها برای رسیدن به مدال برنز تلاش کندف باید منتظر صعود رقیبش به دیدار فینال باشد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم امیرحسین فیروزپور بعد از استراحت در دور اول، با نتیجه ۱۰ بر صفر ساتوشی میورا از ژاپن را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی هم مقابل کریستین آنگیال از مجارستان با نتیجه قاطع ۱۰ بر صفر به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی برای رسیدن به فینال باید از سد ادلان ویسخانوف کشتی گیر روسی الاصل از فرانسه عبور کند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیررضا معصومی بعد از استراحت در دور نخست، مقابل مراب سلیماناشویلی از گرجستان با نتیجه ۱۴ بر ۴ به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف نیکولاس فلدمن از آمریکا می رود.
همینطور در ادامه رقابت های ۵ وزن نخست و در وزن ۵۷ کیلوگرم، احمد محمدنژادجوان که روز گذشته دوشنبه بعد از شکست ۷ بر ۵ مغلوب جوری وولک از آمریکا راهی گروه بازنده ها شده بود، در این مرحله ۱۱ بر صفر عزیزبک نایموف از ازبکستان را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه پیدا کرد. وی برای کسب مدال برنز مقابل لوکا گوینجیلیا از گرجستان قرار می گیرد.
محمدحسین آقایی در وزن ۷۰ کیلوگرم هم روز گذشته بعد از شکست ۹ بر ۷ مغلوب میشل مسنبرینک از آمریکا، راهی گروه بازنده ها شد. وی در این مرحله برابر کانات کریمبکوف از قرقیزستان با نتیجه ۱۲ بر ۲ پیروز شد و به دیدار رده بندی راه پیدا کرد. وی برای کسب مدال برنز امشب به مصاف هایک پاپیکیان از ارمنستان به روی تشک می رود.
منبع:

1401/05/25
20:33:47
5.0 / 5
410
تگها: رقابت , شكست , گل
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد