دفاع شخصی
آگهی تكواندوكار المپیكی ایران:

ادامه تمرینات انفرادی انگیزه را از بین می برد

ادامه تمرینات انفرادی انگیزه را از بین می برد

به گزارش دفاع شخصی نماینده وزن 68- كیلوگرم تكواندو ایران در المپیك توكیو اظهار داشت: ترجیح می دهم با این شرایط در اردو تمرین كنم چونكه به صورت انفرادی تمرین كردن انگیزه را از بین می برد و لطمه روانی زیادی دارد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، میرهاشم حسینی المپین وزن ۶۸- کیلوگرم تکواندوی ایران که نزدیک به ۳ ماه است از تمرینات در کنار سایر هم تیمی های خود دور است، درباره شرایط تمرینی این روزهای خود اظهار داشت: همچنان تمرینات را به صورت انفرادی پیگیری می کنم و اهتمام می کنم آمادگی نسبی خودرا حفظ کنم تا از شرایط اردو چندان دور نباشم. با توجه به این که وضعیت کمی بهتر شده تمرینات هوازی را آغاز نموده ام اما باتوجه به دوری از حریف تمرینی بالاجبار روی آدمک تکنیک ها را اجرا و نقاط ضعف خودرا برطرف می کنم.
وی ادامه داد: در طول این مدت به صورت مستمر با استاد عسکری در ارتباط بودم و بیشتر اوقات فیلم تمرینات را برای ایشان می فرستم؛ یا اینکه به صورت تصویری با هم صحبت می نماییم تا نقصها را به حداقل برسانم. قبل از این برنامه ریزی ها برای آغاز اردو از نیمه خردادماه بود اما هنوز چیزی اعلام نکردند و ما هم فعلا برهمین اساس پیش می رویم و تمرینات را پیگیری می نماییم.
المپین وزن ۶۸- کیلوگرم تکواندو ایران اشاره کرد: شرایط تمرینی حال حاضر اصلا با اردو قابل قیاس نیست و باتوجه به عدم دسترسی به تجهیزات و حریف تمرینی، کار سخت تر است. بغیر از شرایط تمرینی و تجهیزات، بیشترین فشار دوری از بچه ها است که از نظر روانی و جسمانی بسیار موثر است؛ واقعا با این اوضاع خیلی از اوقات انگیزه تمرین ندارم و اذیت کننده است.
حسینی اینطور افزود: ان شاءالله وزارت ورزش و جوانان برای تشکیل اردوها و تمرینات هرچه سریعتر تصمیم گیری کند و اردوها هرچه سریعتر شروع شود.
وی با اشاره به تمرین چند روزه خود با آرمین هادی پور دیگر المپین تکواندو کشورمان در گیلان اظهار داشت: با توجه به این که کمی شرایط کرونا بهتر شده بود با هماهنگی صورت گرفته برای مدت کوتاهی به گیلان رفتم و با آرمین تمرینات را پیگیری کردم. واقعا آن چند روز تمرین کنار آرمین در روحیه من خیلی موثر بود و از نظر روانی روحیه ام بهتر شدم؛ ان شاءالله هرچه سریع تر با بهتر شدن وضعیت در کنار یکدیگر تمرین نماییم.
دارنده مدال های نقره جهان و طلای بازی های آسیایی اظهار داشت: با شرایطی که حاکم شد، وقفه ای یک ساله را برای حضور در بازی های المپیک توکیو پیش رو داریم اما باید اهتمام نماییم به این مساله به چشم یک فرصت نگاه نماییم و نه فقط من بلکه همه مسئولین برنامه ریزی کنند و بر طبق همان برنامه جلو برویم.
حسینی اشاره کرد: چنانچه وزارت ورزش و جوانان اعلام نماید که با رعایت پروتکل های سخت بهداشتی اردوها جواز برگزاری دارند، ترجیح می دهم با این شرایط در اردو تمرین کنم چونکه به صورت انفرادی تمرین کردن انگیزه را از بین می برد و لطمه روانی زیادی دارد.
او در آخر اظهار داشت: از حمایت های ریاست فدراسیون تکواندو که در این دوران همیشه در کنار ما هستند، تشکر می کنم و امیدوارم هر چه زودتر همه چیز به روال طبیعی بازگردد.
منبع:

1399/03/14
22:03:27
5.0 / 5
1856
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد