دفاع شخصی
بازیهای كشورهای اسلامی؛

جودوکاران از رسیدن به مدال بازماندند

جودوکاران از رسیدن به مدال بازماندند

دفاع شخصی: تیم ملی جودو ایران در بخش انفرادی بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی بدون دست یابی به مدال پایان یافت.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، رقابت های جودو در این دوره از مسابقات که روز گذشته با حضور ۲۰۳ جودوکار از ۳۷ کشور شروع شده بود، بدون کسب مدال توسط نمایندگان کشورمان در بخش انفرادی به انتها رسید تا نمایندگان کشورمان برای رسیدن به مدال امیدوار به رقابت های بخش تیمی باشند.
در دومین روز این رقابت ها تیم اعزامی جودو ایران هفت نماینده داشت که تنها مریم بربط تا یک دقمی مدال پیش رفت. وی در وزن ۷۰- کیلوگرم بعد از برتری مقابل «سونوکو» از سنگال و «زیتا بیامی» از کامرون با ضربه فنی راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله برابر «گلنوزا» نفر ۱۶ رنکینگ جهانی و دارنده مدال طلا و نقره آسیا با ضربه فنی بازنده شد و در دیدار رده بندی هم با امتیاز به «نظرووا» از ازبکستان و دارنده مدال برنز آسیا باخت و به مدال نرسید. در همین وزن ریحانه گیلانی اصل همان دور نخست به نماینده ازبکستان باخت و حذف شد.
در وزن ۷۸- کیلوگرم مریم پیمانی در دو مبارزه متوالی به جودوکارانی از مراکش و کامرون باخت و از رسیدن به مدال بازماند. در وزن ۸۱- کیلوگرم مردان، مهدی فتحی پور دور نخست «امیروف» از ترکمنستان را شکست داد و سپس به «آلبایراک» قهرمان جهان و اروپا از ترکیه باخت و از جدول خارج شد.
سید محمدرضا سعیدی در وزن ۹۰- کیلوگرم دور نخست «ارسون راماج» از آلبانی را از پیش رو برداشت و سپس مقابل «استوپریان» از تاجیکستان باخت و حذف شد. در همین وزن قاسم باغچقی دور نخست در مبارزه با «شاه حسین» از پاکستان پیروز شد و سپس نتیجه را به «مجیداف» از تاجیکستان واگذار کرد و حذف شد. در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم حمیدرضا ملک زاده در نخستین مبارزه نتیجه را به «عمران یوسف اف» از آذربایجان واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت.
رقابت های جودو فردا با برگزاری مسابقات تیمی و در بخش زنان پیگیری می شود که تیم ملی ایران در اولین دیدار با قرقیزستان پیکار می کند.

1401/05/27
13:07:03
5.0 / 5
441
تگها: تیم , رقابت , شكست , گل
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد