دفاع شخصی

بوکسور تاریخساز ایران لژیونر شد؟

بوکسور تاریخساز ایران لژیونر شد؟

به گزارش دفاع شخصی، دانیال شه بخش برای عقد قرارداد با یک باشگاه خارجی در بوکس نیمه حرفه ای، به توافق اولیه رسیده است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، دانیال شه بخش بوکسور تاریخساز تیم ملی که موفق شد در مسابقات ۲۰۱۹ صربستان اولین مدال جهانی تاریخ بوکس ایران را به دست آورد، حالا به بستن قرارداد با یک باشگاه خارجی در بوکس نیمه حرفه ای نزدیک شده است.

بوکسور المپین ایران که بارها از علاقه خود برای حضور در بوکس حرفه ای صحبت کرده بود، حالا برای انجام ۴ بازی در بوکس نیمه حرفه ای با یک باشگاه خارجی به توافق رسیده است که اگر در بخش های جزئی قرارداد خود با طرف مقابل به توافق برسد، فعالیت خویش را رسما در بوکس نیمه حرفه ای آغاز می کند.

در صورت قطعی شدن این قرارداد، دانیال شه بخش یک ماه بعد اولین مبارزه خویش را انجام خواهد داد تا اولین قدم در راه ورود به بوکس حرفه ای را از این طریق بردارد.

طبق قوانین IBA (فدراسیون جهانی بوکس)، بوکسورهای فعال در سطح نیمه حرفه ای مشکلی برای حضور در مسابقات سطح آماتور (تیم های ملی) ندارند. بدین سان شه بخش تا وقتی که وارد بوکس سطح حرفه ای نشود، می تواند در کنار سطح نیمه حرفه ای برای تیم ملی ایران هم مبارزه کند.

در حال حاضر شه بخش و نهتانی (مربی پایه شه بخش) در امارات هستند و مذاکرات لازم را با طرف مقابل انجام می دهند. ملی پوش ایران به همراه چند بوکسور دیگر از کشورهای مختلف برای حضور در تست های نهایی باشگاه مذکور در دبی حضور دارند و با نظارت مربیان مکزیکی این باشگاه توانایی های خویش را به نمایش می گذارند.

منبع:

1401/05/31
20:50:21
5.0 / 5
396
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد