دفاع شخصی
برای حضور در مسابقات گرندپری؛

سه عضو تیم ملی تکواندو بانوان راهی پاریس می شوند

سه عضو تیم ملی تکواندو بانوان راهی پاریس می شوند

به گزارش دفاع شخصی، سه عضو تیم ملی تکواندو بانوان ایران برای حضور در رقابتهای گرندپری صبح فردا راهی پاریس می شوندبه گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، مرحله دومر از رقابت های گرندپری در سال ۲۰۲۲، طی روزهای یازدهم تا سیزدهم شهریور ماه به میزبانی فرانسه در شهر پاریس برگزار می شود. در این دوره از مسابقات ۲۵۶ تکواندوکار در چهار المپیکی مردان و زنان برگزار می شود.
برای حضور در این مسابقات ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم، کوثر اساسه در وزن ۶۷- کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن ۶۷+ کیلوگرم با هدایت مینو مداح در این دوره از مسابقات حضور پیدا خواهد نمود.
ضمن این که هادی ساعی رئیس فدراسیون برای حضور در این رقابتها و شرکت در جلسه با رئیس فدراسیون این تیم سه نفراه همراهی خواهد نمود.
در روز اول رقابت ها جمعه ۱۱ شهریورماه به مبارزه با رقبا می رود. در روز دوم این مسابقات شنبه ۱۲ شهریورماه کوثر اساسه نماینده ایران خواهد بود و روز پایانی رقابت ها هم یکشنبه ۱۳ شهریورماه اکرم خدابنده کاپیتان تیم ملی تکواندو بانوان به روی «شیاپ چانگ» می رود.
گفتنی است با بیان فدراسیون جهانی تکواندو، به قهرمان این مسابقات ۶۰ امتیاز، نفر دوم ۳۶ امتیاز و نفر سوم ۲۱.۶ امتیاز در جهت افزایش امتیازات رنکینگ المپیکی تعلق خواهد گرفت.


منبع:

1401/06/10
23:48:47
5.0 / 5
414
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد