دفاع شخصی
صالحی امیری:

دبیر برای کشتی حرف می زند

دبیر برای کشتی حرف می زند

دفاع شخصی: رییس سابق کمیته ملی المپیک اصرار کرد این که بگویند فدراسیون کشتی نمی خواست کمیل قاسمی مدال طلا بگیرد سخنی گزاف بود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، سیدرضا صالحی امیری در مراسم اهدای مدال قهرمان سنگین وزن کشتی آزاد المپیک ۲۰۱۲ لندن به کمیل قاسمی، اظهار داشت: کشتی در نیم قرن اخیر پرچمدار ورزش ایران بوده است. ما شاهد مناقشات و بحث هایی از طرف علیرضا دبیر بودیم اما این بحث ها شخصی نبود و نیست و برای کشتی است. البته به این معنا نیست دبیر هر چه می گوید درست است اما به این معناست که برای کشتی حرف می زند. من برای این قهرمان المپیک احترام خاصی قائلم.

وی افزود: کشتی پرچمدار المپیک است و این گزافه نیست. حسن یزدانی نماد قهرمانی ما بار دیگر خواهد درخشید. هم فرنگی و هم آزاد روزگار درخشانی را خواهند داشت. بخش زیادی از بودجه ما به کشتی اختصاص داشته چونکه کشتی افتخار ورزش ماست.

صالحی امیری در مورد کمیل قاسمی نیز اظهار داشت: درباب کمیل عزیز، او مرد اخلاق است و فراتر از مدال طلا صاحب مدال اخلاق است. من باور دارم این سالن روح دارد و روح آن پهلوانی است که در مرام کشتی است. از روزی که روس ها برای باز پس دادن این طلا مقاومت کردند ما همه تلاش مان را کردیم تا
این اتفاق بیافتد.

وی اشاره کرد: مگر می شود یک ملتی افتخارات خودش را فراموش کند؟ مگر می شود فدراسیون کشتی بدنبال مدال طلای المپیک قهرمانش نباشد؟ با کمیته بین المللی المپیک مکاتبه کردیم و در مسافرت اخیر به لوزان مدال را دریافت کردیم. این اتفاق مهمی است، کمیل مدال اخلاق داشت و امروز مدال طلای المپیکش را می گیرد.
1401/06/11
12:06:54
5.0 / 5
464
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد