دفاع شخصی
اولین مربی آرش میراسماعیلی مطرح كرد

یک نسل جودوی ایران با اقدامات نسنجیده نابود شده است

یک نسل جودوی ایران با اقدامات نسنجیده نابود شده است

به گزارش دفاع شخصی، نخستین مربی آرش میراسماعیلی که نقش زیادی در دوران قهرمانی او داشته است، با انتقاد از وضعیت جودوی ایران اعتقاد دارد که عامل اصلی نابودی جودوی ایران سوء مدیریت و شخص آرش میراسماعیلی است.


یوسف مهری پور در گفتگو با ایسنا اظهار داشت: درک این مساله که رئیس فدراسیون جودو عامل دلیلی بر مشکلات جودو است احتیاج به تخصص ندارد. با بررسی عملکرد فدراسیون طی ۳ سال و نیم گذشته میتوان به آسانی به این مساله پی برد. بدون شک اگر او دنبال رفع مشکلات هستیم و می خواهیم جودوی ایران به آرامش برسد باید صورت مسئله درست شود و رئیس فدراسیون و عملکردش مورد ارزیابی قرار بگیرد و اگر نتایج نشان داد مشکل شخص اوست، حتما استعفا کند. متاسفانه در این ساله ها با اقدامات غلط و اظهارات نسنجیده، یک نسل از جودوکاران ایران نابود شده اند.
مربی لرستانی آرش میراسماعیلی در دوران قهرمانی اش اضافه کرد: در شرایطی که جودوی ایران از مدیرانی لایق و با تجربه مثل سردار درخشان که در فدراسیون جهانی دارای جایگاه است دور مانده، سوال این است که چرا باید جودوی ایران به چنین حال و روزی بیفتد؟ متاسفانه از پتانسیل بالای ایشان و سایر دلسوزان در حل مشکل تعلیق جودو استفاده نشده است.
وی افزود: علیرغم جلسه ای که ۳ سال پیش در وزارت ورزش و جوانان انجام شد تا آقای درخشان با بهره گیری از رابطه خوب خود با فدراسیون جهانی مشکل تعلیق جودوی ایران را حل کند، اما پس از جلسه از فدراسیون با او تماس گرفتند و اظهار شد که حق ندارید دراین باره با فدراسیون جهانی مذاکره کنید. موضوعی که به مشکلات جودو افزود و تابحال هم گرفتار عدم تصمیم گیری درست در این عرصه هستیم.
استاد مهری پور در کنار آرش میراسماعیلی (دومین نفر از سمت راست)

1401/06/18
11:12:11
5.0 / 5
391
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد