دفاع شخصی

معرفی نفرات برتر رقابت های رزمی ترکیبی

معرفی نفرات برتر رقابت های رزمی ترکیبی

دفاع شخصی: هفته دوم از رقابت های آزاد مسابقات رزمی ترکیبی با شناخت نفرات راه یافته به دیدار نهایی به انتها رسید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، رقابت های آزاد قهرمانی کشور انجمن هنرهای رزمی ترکیبی MMA که برای نخستین بار است در ایران از وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود، امروز پنجشنبه ۱۷ شهریور ماه با برگزاری پیکارهای دو وزن ۶۷ - و ۷۰ - کیلوگرم در سالن شهید معتمدی تهران (مجموعه ورزشی کارگران) مورد پیگیری قرار|گرفت.
با تصمیم کمیته مسابقات فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی، رقابت های MMA در چهار هفته و در هر هفته مسابقه چند وزن برگزار می شود، در پایان، برای شناخت قهرمان، مبارزه ای جداگانه بین نفرات اول و دوم هر وزن انجام می شود.
یوسف بهتری و همایون خرم، رییس و نایب رییس فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی، دارا حکیمی رییس کمیته فنی فدراسیون، یاشار میردامادی مدیر تیم های ملی و سیامک خرمی دبیر انجمن هنرهای رزمی ترکیبی در سالن حضور داشتند.
لازم به ذکر است، رقابت اوزان ۵۲-، ۵۶/۵ - و ۶۱- کیلوگرم، دهم شهریور ماه به انتها رسید. ضمن این که اسامی نفرات راه یافته به دیدار نهایی در هفته پایانی اعلام خواهد شد.


منبع:

1401/06/22
09:58:09
5.0 / 5
467
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد