دفاع شخصی
محمدحسن محبی:

زحمات حسن یزدانی را نادیده نگیریم

زحمات حسن یزدانی را نادیده نگیریم

به گزارش دفاع شخصی، کرمانشاه مشاور عالی رییس فدراسیون کشتی ایران با اعلان اینکه تیلور با برنامه، تلاش بیشتر و آمادگی ذهنی و بدنی بالاتر روی تشک مسابقات جهانی آمد، عنوان کرد: با اینحال نباید زحمات حسن یزدانی را هم نادیده بگیریم.


محمدحسن محبی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به کسب هفت مدال توسط تیم ملی کشتی آزاد ایران و قرار گرفتن در جایگاه نایب قهرمانی مسابقات جهانی کشتی آزاد، اظهار داشت: تیم ملی کشتی آزاد ایران در این مسابقات عملکرد مطلوبی داشت و همه کشتی گیران تمام توان خودرا گذاشتند.
وی افزود: روسیه، ایران و آمریکا سه تیم برتر کشتی جهان هستند که اگر تیم روسیه هم در این مسابقات حضور داشت، اساسا جذابیت و رونق این مسابقات بیشتر می شد.
سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد ایران با تاکید براینکه کسب عنوان نایب قهرمانی هم جایگاه کمی برای ایران نیست، عنوان کرد: تعدادی از کشتی گیران ما همچون رحمان عمو زاده خلیلی بیش از انتظار ظاهر شدند و کار سخت و بزرگی را انجام دادند.
وی درباب عملکرد حسن یزدانی در این رقابت ها هم اظهار داشت: همه ما علاقمند بودیم که حسن یزدانی مدال طلای این مسابقات را کسب کند، اما مدال نقره هم بسیار باارزش است.
ملی پوش سابق کشتی آزاد ایران تصریح کرد: حسن یزدانی حدود هشت سالی است که در سطح اول کشتی دنیا مسابقه می دهد و طی این مدت هم مدال های ارزشمندی را برای ایران کسب کرده و در این مسابقات هم تمام توان و تلاش خودرا بکار گرفت که خوشرنگ ترین مدال را بگیرد که نشد.
وی افزود: همه مردم ما به خاطر علاقه ای که به این کشتی گیر دارند، توقع داشتند که مدال طلا را کسب کند و اگر مدال طلا می گرفت، به اندازه چند مدال برایمان باارزش بود، اما در مجموع تیلور با برنامه بهتر، تلاش بیشتر و آمادگی ذهنی و بدنی بالاتری روی تشک آمد و قهرمانی را هم از آن خود کرد.
محبی با تأکید بر این که نباید زحمات حسن یزدانی نادیده گرفته شود، اظهار داشت: حسن یزدانی عمر و جوانی خودرا برای کشتی کشورمان گذاشته و همیشه تلاش نموده تا دل مردم را شاد کند و حتما باید او را برای ادامه بهتر راه تشویق نماییم.
وی اشاره کرد: حسن یزدانی می تواند تا 33، 32 سالگی کشتی را در سطح اول دنیا ادامه دهد، پس حتی اگر جایی آماده نبود، لحظه ای غفلت کرد و نتیجه نگرفت، باید او را حمایت نماییم.
منبع:

1401/06/29
12:07:28
5.0 / 5
378
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد