دفاع شخصی

مدال برنز باغچقی در تورنمنت جودوی تاجیکستان

مدال برنز باغچقی در تورنمنت جودوی تاجیکستان

دفاع شخصی: نماینده وزن 90- کیلوگرم جودوی ایران به مدال برنز جام ریاست جمهوری تاجیکستان دست یافت.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در جریان دومین روز از مسابقات جودو جام ریاست جمهوری تاجیکستان، قاسم باغچقی، نماینده وزن ۹۰-کیلوگرم تیم ملی جودو، به مدال برنز دست یافت.

او در اولین مبارزه به مصاف «مردوف آکمال» حریف تاجیکستانی خود رفت و موفق شد این جودوکا را ایپون کند. در دور دوم نماینده تاجیکستان حاضر به مبارزه کردن مقابل باغچقی نشد و نماینده ایران به دور بعدی راه پیدا کرد.

باغچقی در سومین مبارزه به مصاف نماینده قزاقستان رفت و با یک اخطار بازی را به حریف قزاق خود واگذار کرد و به جدول شانس مجدد راه پیدا کرد.

باغچقی در جدول شانس مجدد ابتدا به مصاف نماینده ازبکستان رفت و این جودوکا را ایپون کرد و در ادامه با شکست نماینده تاجیکستان، مدال برنز را از آن خود کرد.

روز گذشته دوشنبه نیز مهدی فتحی پور نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم ایران موفق به کسب مدال نقره شد اما حمیدرضا پاپی نماینده وزن ۶۶- کیلوگرم موفق به کسب مدال نشد.

حسین قمی به عنوان مربی کنار ملی پوشان حضور دارد. بابک مهاجری رییس کمیته داوران نیز در این اعزام کنار ملی پوشان حضور دارد.

منبع:

1401/06/30
21:44:42
5.0 / 5
409
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد