دفاع شخصی
اختصاصی مهر؛

تعلل در ثبت نام دردسر شد

تعلل در ثبت نام دردسر شد

به گزارش دفاع شخصی، تیم کاراته دانشگاه آزاد به علت تاخیر در ثبت نام، فرصت حضور در مسابقات جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان را از دست داد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، رقابت های جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان طی روزهای آینده به میزبانی ترکیه در شهر سامسون آغاز خواهد شد. تیم کاراته دانشگاه آزاد که قرار بود به نمایندگی از ایران در این رقابت ها حضور داشته باشد، به علت ثبت نام نشدن اعضای تیم از جانب مسؤلان روابط بین الملل فدراسیون ورزش دانشجویی، حضور در این مسابقات را از دست داد.
احمد صافی سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد در این مورد به خبرنگار مهر اظهار داشت: با تمام زحماتی که ورزش دانشگاه آزاد برای برگزاری مسابقات انتخابی، اردوهای آماده سازی و تدارک کافی برای این رقابتها متحمل شده بود، این کار انجام نشد. گویا روابط بین الملل ورزش دانشگاهی بموقع ثبت نام ها را انجام نداد و من هم با وجود ارتباطات خود تلاش کردم، ولی به علت آخر مهلت ثبت نام، شرایط مهیا نشد.
وی اضافه کرد: دانشگاه آزاد کلیه کارهایی را به لحاظ اداری، تشکیلاتی و ارسال مدارک به بهترین شکل و در زمان مقرر انجام داده بود. حتی آقایان اعلام نمودند که کاراته نخستین و کامل ترین تیم بود. ولی این که چرا چنین شد، واقعاً مشخص نمی باشد.
سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد در انتها صحبت های خود اظهار داشت: من فکر می کنم در بخش بین الملل فدراسیون ملی دانشجویی صورت گرفته است. اگر علت هایی دیگری دارد ما خبری نداریم. تیم ما خیلی بود. ۱۶ کاراته کایی که قرار بود به این مسابقات اعزام شوند یک فرصت خیلی خوب را از دست دادند. تمامی کارها را انجام داده بودیم و فکر می کنم که مسؤلان مربوطه باید جواب قانع کننده ای برای این سهل انگاری داشته باشند.

1401/07/03
14:11:27
5.0 / 5
360
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد