دفاع شخصی

اعزام جودوکاران نابینا و کم بینا به جهانی باکو در صورت داشتن شانس کسب مدال

اعزام جودوکاران نابینا و کم بینا به جهانی باکو در صورت داشتن شانس کسب مدال

به گزارش دفاع شخصی، رئیس انجمن جودو نابینایان و کم بینایان اظهار داشت: تنها کسانی به مسابقات جهانی باکو اعزام می شوند که شانس زیادی برای کسب مدال داشته باشند.


علیرضا امینی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به برگزاری اردو آماده سازی جودوکاران نابینا و کم بینا جهت شرکت در مسابقات جهانی باکو، اظهار نمود: مسابقات جهانی جودو نابینایان و کم بینایان ۱۲ آبان در باکو برگزار می گردد که برای آماده سازی ورزشکاران و رفع مشکل حریف تمرینی، اردوی جودوکاران را در مشهد در نظر گرفتیم که این اردو از روز پنج شنبه ۷ مهر با حضور ۸ ورزشکار شروع شده و به مدت ۲ هفته ادامه خواهد داشت.
او اظهار داشت: در مسابقات جهانی باکو چون سهمیه پارالمپیک پاریس توزیع می شود، تلاش داریم کسانی را به این تورنمنت اعزام نماییم که شانس زیادی برای کسب مدال داشته باشند، البته اینکه چه تعداد ورزشکار به باکو اعزام خواهند شد بستگی به تصمیم کادر فنی دارد.
رئیس انجمن جودو نابینایان و کم بینایان با بیان اینکه تغییر قوانین در جودو نابینایان و کم بینایان به نفع جودوکاران نابینا شده است، خاطرنشان کرد: اگر در گذشته در حق جودوکاران نابینا در مسابقات اجحاف می شد، تغییر قوانین از جانب فدراسیون جهانی سبب شد تا عدالت به درستی اجرا شود و جودوکار نابینا به حقش برسد.
او در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا جودوکاران هم چنان با کمبود حریف تمرینی روبه رو هستند یا خیر؟ اظهار داشت: متاسفانه به سبب تعلیق جودو، ورزشکاران هم چنان با مشکل حریف تمرینی روبه رو هستند و برای رفع این مشکل تلاش کردیم اردوی جودوکاران را در مشهد برگزار نماییم تا با آمادگی خوبی عازم باکو شوند.
منبع:

1401/07/10
11:14:03
5.0 / 5
361
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد