دفاع شخصی

حضور هفت تکواندوکار در منچستر

حضور هفت تکواندوکار در منچستر

دفاع شخصی: تیم ملی تکواندو ایران با هفت تکواندوکار در سومین مرحله از رقابتهای گرندپری در سال 2022 حضور پیدا می کند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، این دوره از مسابقات به مدت سه روز و با حضور ۲۵۶ تکواندوکار از ۶۳ کشور سالن «رجیونال» شهر منچستر شروع می شود. آرمین هادی پور و مهدی حاج موسایی در وزن ۵۸- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن ۸۰- کیلوگرم، سجاد مردانی و علیرضا نادعلیان در وزن ۸۰+ کیلوگرم، ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن ۶۷+ کیلوگرم ترکیب تیم ملی ایران در این مسابقات را تشکیل می د هند که ۲۶ مهرماه تهران را به مقصد منچستر ترک خواهند کرد.
بر اساس برنامه اعلام شده جمعه ۲۹ مهرماه و در روز نخست این مسابقات، تکواندوکاران دو وزن ۵۸- مردان و ۴۹- کیلوگرم زنان مبارزات خودرا برگزار می کنند که آرمین هادی پور و مهدی حاج موسایی نمایندگان ایران در وزن ۵۸- کیلوگرم خواهند بود.
شنبه ۳۰ مهرماه در روز دوم مبارزات اوزان ۵۷- و ۶۷- کیلوگرم زنان و ۶۸- کیلوگرم مردان برگزار می شود که تیم ایران نماینده ای ندارد.
در روز پایانی این مسابقات یکشنبه اول آبان ماه تکواندوکاران سه وزن ۶۷+ کیلوگرم زنان، ۸۰- کیلوگرم و ۸۰+ کیلوگرم مردان به مصاف رقبای خود می روند که اکرم خدابنده در وزن ۶۷+ کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن ۸۰- کیلوگرم، سجاد مردانی و علیرضا نادعلیان در وزن ۸۰+ کیلوگرم رقابت های خودرا برگزار می کنند.
هدایت تیم ملی ایران در این دوره از مسابقات در بخش مردان برعهده بیژن مقانلو به عنوان سرمربی، مجید افلاکی و نعیما خواجوی به عنوان اعضای کادر فنی و در بخش زنان برعهده مینو مداح به عنوان سرمربی و مهروز ساعی به عنوان مربی می باشد.


منبع:

1401/07/12
10:05:46
5.0 / 5
437
تگها: تیم , رقابت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد