دفاع شخصی

حسن یزدانی شاگرد رضا یزدانی می شود؟

حسن یزدانی شاگرد رضا یزدانی می شود؟

به گزارش دفاع شخصی، چهره عنوان دار کشتی ایران در آستانه عقد قرارداد با تیم صنایع مازندران قرار دارد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، کامران قاسمپور که برای دومین سال متوالی با شکست جی دن کاکس آمریکایی به مدال طلای جهان رسید، مشتریان زیادی در لیگ برتر کشتی داشت اما در نهایت با تیم هوتن با رقم ۸۰۰ میلیون تومان قرارداد بست تا سال جاری در لیگ کشتی به میدان برود. اما نماینده قزوین به حسن یزدانی پیشنهاد 600 میلیونی داد که پیشنهاد آنها در لیگ کشتی با مخالفت حسن یزدانی روبرو شد.
اما حالا رضا یزدانی ملی پوش سابق کشتی ایران پیشنهاد 800 میلیونی خویش را به حسن یزدانی عرضه کرد تا وی به احتمال فراوان برای تیم صنایع مازندران در لیگ به میدان برود.
شنیده ها حاکیست یزدانی که همواره بالاترین رقم قرارداد لیگ را طی سالهای گذشته دریافت کرده است، از رضا یزدانی خواسته با همت مسلمی مربی او هم برای حضور در تیم صنایع مازندران قرارداد امضا شود که ظاهرا مورد موافقت قرار گرفته است.
به شرط آنکه مشکلی در بستن قرارداد برای پیوستن یزدانی به تیم صنایع مازندران پیش نیاید، پدر او فردا (پنج شنبه) برای بستن قرارداد صحبت های نهایی را انجام می دهد و یزدانی هم اوایل هفته آینده با حضور در سازمان لیگ، قرارداد رسمی خویش را ثبت خواهد نمود. احیانا قرارداد یزدانی برای حضور در دو مسابقه آخر خواهد بود و در مرحله مقدماتی به میدان نخواهد رفت.
پیش از این و بعد از صحبت های جنجالی پدر حسن یزدانی ضد علیرضا دبیر، شایعاتی در خصوص این که فدراسیون کشتی جلوی عقد قرارداد تیم ها با یزدانی را گرفته است، عنوان شد اما مذاکرات تیمها با یزدانی حاکی از اینست که این شایعه صحت نداشته و دلیل عدم توافق یزدانی با تیم قزوین هم ظاهرا مسائل مالی بوده است.
منبع:

1401/07/16
21:28:24
5.0 / 5
539
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد