دفاع شخصی

فرمول مقانلو برای انتخاب ترکیب نهایی

فرمول مقانلو برای انتخاب ترکیب نهایی

به گزارش دفاع شخصی، با برگزاری مسابقات انتخابی در ۵ وزن، ترکیب نهایی تیم ملی تکواندو مردان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان معرفی خواهد شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، بیست و پنجمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان ۲۲ تا ۲۹ آبان ماه به میزبانی مکزیک برگزار می شود و ۲۶ مهرماه آخرین فرصت ثبت نام تیم ها در سایت مسابقات می باشد.
بر همین اساس کادر فنی تیم تکواندو بلافاصله پس از بازگشت تیم ملی از مسابقات بین المللی لبنان و با عنایت به زمان اندک تا آخر مهلت ثبت نام و همپنین اعزام ۵ تکواندوکار ملی پوش تصمیم به برگزاری مسابقات انتخابی و اعلام ترکیب نهایی گرفت.
طبق خبری که روزی سایت فدراسیون انتشار یافته، در وزن ۵۸- کیلوگرم تکلیف نفر اول برای حضور در مسابقات جهانی را مبارزه رودروی حسین لطفی با آرمین هادی پور مشخص خواهد شد متین رضایی و فرزان عاشورزاده در وزن ۶۳- کیلوگرم ابتدا یک دیدار برگزاری می کنند و برنده آنها به دیدار محمدصادق دهقانی خواهد رفت تا تکواندوکار اعزامی به مکزیک مشخص شود.
محمدحسین یزدانی، ابوالفضل عباسی و مهران برخورداری به مصاف هم می روند تا دو نفر از آنها با عملکرد بهتر در اوزان ۸۰- و ۸۷- کیلوگرم مسافر جهانی شود. در وزن ۸۷+ کیلوگرم هم سجاد مردانی و علیرضا نادعلیان به مصاف هم می روند و برنده آنها در مبارزه با علی نجفی تکلیف نماینده سنگین ایران در رقابتهای مکزیک را مشخص می کند.
پیش از این در مسابقاتی که که دوم مهرماه برگزار شده بود، تکلیف تکواندوکاران اوزان ۵۴- کیلوگرم، ۶۸- کیلوگرم و ۷۴- کیلوگرم مشخص شده بود که کادر فنی تیم ملی تصمیم دارد در انتها مسابقات پنجشنبه ترکیب نهایی را در همه اوزان معرفی نماید.


منبع:

1401/07/21
13:44:32
5.0 / 5
231
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد