دفاع شخصی

تعویق رقابتهای انتخابی تیم ملی کاراته

تعویق رقابتهای انتخابی تیم ملی کاراته

دفاع شخصی: فدراسیون کاراته در حالی از تعویق رقابتهای انتخابی تیم ملی آگاهی داد که تاریخ جدیدی برای آن مشخص نشده است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته برای حضور در مسابقات بین المللی روسیه و رقابتهای قهرمانی آسیا مقرر است از چهارشنبه هفته جاری، ۲۰ مهرماه در تهران شروع شود. بنا بر اعلام قبلی کادر فنی در همین روز قرار بود مسابقات انتخابی در دو وزن ۵۵- و ۶۷- کیلوگرم اجرا شود که این مسابقات لغو شده و تاریخ جدید برای آن اعلام نشده است.
علی اصغر آسیابری، سامان عدالتی و محمدرضا گیلان پور، مهدی خدابخشی و مهدی شهگل، علی مسکینی، مجید حسن نیا، بهمن عسگری، ذبیح الله پورشیب، سجاد گنج زاده و صالح اباذری نفرات دعوت شده به این اردو هستند. پوریا اقدسی و بهنام دهقان زاده و در وزن ۶۷- کیلوگرم، امیر مهدی زاده، سیدعلی کریمی، مرتضی نعمتی و علیرضا فرجی نیز در اردو حضور خواهند داشت و بعد از برگزاری مسابقات انتخابی نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا مشخص خواهد شد.
مسابقات بین المللی روسیه از ۳ الی ۶ آذر و رقابت های کاراته قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ نیز از ۲۵ الی ۲۹ آذرماه در تاشکند ازبکستان انجام می شود.

1401/07/22
13:38:27
5.0 / 5
416
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد