دفاع شخصی
برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان؛

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان فردا مشخص می شود

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان فردا مشخص می شود

به گزارش دفاع شخصی، با برگزاری مرحله نهایی رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان، ترکیب این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان فردا شنبه مشخص می شود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، بیست و پنجمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی جهان ۲۲ تا ۲۹ آبان ماه به میزبانی مکزیک برگزار می شود. بعد از آنکه پنجشنبه ۲۱ مهرماه ترکیب تیم ملی مردان ایران برای حضور در این رقابتها عرضه شد، فردا شنبه ۲۳ مهرماه هم مسابقات انتخابی تیم ملی بانوان برگزار و در نهایت ترکیب این تیم هم مشخص خواهد شد.
با نظر مینو مداح سرمربی تیم ملی و همکارانش ۱۴ ملی پوش در خانه تکواندو برای حضور در ترکیب نهایی رقابت های قهرمانی جهان به روی شیاپ چانگ می روند.
سعیده نصیری، مریم رضانژاد، غزل سلطانی، مبینا نعمت زاده، مهلا مؤمن زاده، ناهید کیانی، زهرا شیدایی، کوثر اساسه، نرگس میرنوراللهی، زینب اسماعیلی، پونه جعفرصالحی، زهرا پوراسماعیل، فاطمه شفیع پور و اکرم خدابنده در ۸ وزن جهت حضور در ترکیب اصلی تیم ملی تلاش می کنند.
هدایت تیم ملی تکواندو بانوان برعهده مینو مداح بعنوان سرمربی است. ندا زارع و مهروز ساعی بعنوان مربی وی را همراهی می کنند.

1401/07/24
14:21:39
5.0 / 5
329
تگها: تیم , رقابت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد