دفاع شخصی

تنور لیگ برتر تکواندو روشن می شود

تنور لیگ برتر تکواندو روشن می شود

به گزارش دفاع شخصی، لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور در حالی از فردا دوشنبه در خانه تکواندو شروع می شود که تقابل تیم های مدعی در همین هفته نخست برخی معادلات را برهم خواهد زد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر تکواندو باشگاه ها کشور جام خلیج فارس و گرامیداشت شهید عبدالله اسکندری از فردا دوشنبه ۲۵ مهرماه شروع می شود.
در این دوره از مسابقات ۱۲ تیم دانشگاه آزاد اسلامی، یزدان، نفت مناطق مرکزی، باشگاه زاگرس جنوبی، شهرداری ورامین، باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان، باشگاه دمنده، شرکت پالایش نفت آبادان، پاس، فرمانیه، سلدوز آذربایجان غربی، لوازم خانگی کن و باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان حضور دارند.
در این دوره با تصمیم سازمان لیگ، تیم ها در یک دور به مصاف هم می روند که این برنامه کار تیم ها را سخت می کند و هر بازی حکم فینال را خواهد داشت، چون که در صورت شکست جای جبران نیست. ضمن این که ۵ تکواندوکار ملی پوش اعزامی به مسابقات گرندپری اجازه همراهی تیم های خویش را ندارند.
تیم های حاضر در این مسابقات بازی های هفته های اول و دوم خویش را برگزار می کنند که در مهم ترین بازی ها میتوان به تقابل تیم نورسیده زاگرس جنوبی با شهرداری ورامین اشاره نمود.
زاگرسی ها با هدایت بهزاد خداداد و در اختیار جوانان با آتیه به مصاف تیم می روند که پیام خانلرخانی را پس از یک سال دوری در رأس کادر فنی خویش را دارد و با نفراتی چون بختیاری، پلنگ افکن، رجبی، علیمرادیان و بزرگی باردیگر فکر بازگشت به سکوی را دارد.
تقابل مس کرمان و لوازم خانگی کن از دیگر بازی های مهم روز نخست است. تیم های دوم و سوم فصل قبل در حالی به مصاف هم می روند که نتیجه این بازی می تواند تکلیف آنها را در جدول تا حدود زیادی مشخص نماید. مس سونگون مدافع عنوان قهرمانی هم در دو بازی خود باید با تیم نورسیده دمنده و فرمانیه مبارزه کند.
بر همین اساس تیم های حاضر در این مسابقات دیدارهای هفته اول و دوم خویش را برگزار خواهد کند
برنامه مسابقات هفته اول و دوم به شرح ذیل است:
هفته اول
دانشگاه آزاد اسلامی - یزدان
زاگرس جنوبی - شهرداری ورامین
مس سونگون ورزقان - باشگاه دمنده
شرکت پالایش نفت آبادان - پاس
فرمانیه - سولدوز آذربایجان غربی
مس کرمان - لوازم خانگی کن
هفته دوم
دانشگاه آزاد اسلامی - شهرداری ورامین
باشگاه زاگرس جنوبی - پاس
مس سونگون ورزقان - سلدوز آذربایجان غربی
شرکت پالایش نفت آبادان - لوازم خانگی کن
فرمانیه - مس سونگون ورزقان
باشگاه دمنده - یزدان

1401/07/28
12:07:18
5.0 / 5
372
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد