دفاع شخصی

دو برد دیگر بوکسورهای ایران در قهرمانی آسیا

دو برد دیگر بوکسورهای ایران در قهرمانی آسیا

به گزارش دفاع شخصی، بوکسورهای اوزان ۷۵ و ۸۶ کیلوگرم ایران برابر رقبای خود به پیروزی دست پیدا کردند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های بوکس قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ اردن، دو نماینده دیگر ایران در اوزان ۷۵ و ۸۶ کیلوگرم به روی رینگ رفته و برابر حریفان خود به پیروزی دست پیدا کردند تا تعداد بردهای ایران در این مسابقات، به ۵ پیروزی برسد. پیش از این خسروی، رضایی و مقصودی، حریفان خویش را شکست داده بودند.

طبق برنامه مسابقات امروز (پنج شنبه) ۱۲ آبان ۱۴۰۱، ابتدا پوریا امیری در وزن ۸۶ کیلوگرم به مصاف "کاپیل پوخاریا" از هندوستان رفت و با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسید تا به مرحله یک چهارم صعود کرد. امیری در ادامه باید با "عدلبیک اولو ارکین" از قرقیزستان دارنده دو مدال برنز آسیا ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ مبارزه کند تا به مرحله نیمه نهایی برسد.

شاهین موسوی نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم در نخستین دیدار با "فهاد الخوری" از امارات مبارزه کرد و با نتیجه ۵ بر صفر به برتری رسید تا به مرحله یک چهارم این دوره از رقابت ها راه پیدا کند. موسوی برای صعود به مرحله نیمه نهایی باید "محمد مرات شاهدوف" از ترکمنستان را شکست دهد.

در ادامه مبارزات امروز، میثم قشلاقی بوکسور وزن ۸۰ کیلوگرم ایران، در دور نخست به مصاف "عبدالله میعایان" از کویت خواهد رفت و در صورت برتری با برنده دیدار اردن و عراق مبارزه می کند.

ترکیب تیم ملی ایران در این مسابقات به شرح زیر است:
وزن ۵۱ کیلوگرم، مصطفی ریگی
وزن ۵۴ کیلوگرم، مهدی خسروی
وزن ۵۷ کیلوگرم، سجاد محمدپور
وزن ۶۰ کیلوگرم، محمد کمالی
وزن ۶۳.۵ کیلوگرم، اشکان رضایی
وزن ۶۷ کیلوگرم، علی حبیبی نژاد
وزن ۷۱ کیلوگرم، مسلم مقصودی
وزن ۷۵ کیلوگرم، شاهین موسوی
وزن ۸۰ کیلوگرم، میثم قشلاقی
وزن ۸۶ کیلوگرم، پوریا امیری
وزن ۹۲ کیلوگرم، طوفان شریفی
وزن ۹۲+ کیلوگرم، ایمان رمضان پور

رقابت های بوکس قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ با حضور ۳۲۰ (۲۱۱ مرد – ۱۰۹ زن) بوکسور از امروز (سه شنبه – ۱۰ آبان ۱۴۰۱) به میزبانی "امان" در اردن شروع شده و تا روز ۲۱ همین ماه ادامه می یابد.

منبع:

1401/08/13
14:52:46
5.0 / 5
367
مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد